Lietotājvārds
Parole
Bet šī gada 1.ceturksnī vidējā bruto (uz papīra) darba samaksa Latvijā bija 742 eiro...
lauku skolotājs 29.08.2014. 16:28:32
Kādas muļķibas. Šodien uzzinājām, ka uz skolu ir pienākusi nauda skolotāju algām, bet mazāk nekā pagājušajā gadā. Visur tikai runā, ka skolotājiem algas tiek paceltas, taču kas tad notiek īstenībā? KUr paliek algas pieaugums un samaksa par kvalitātes pakāpēm? Kaķim zem astes......................
alla - skolotājai 29.08.2014. 11:15:24
Nezinu, kā pie jums, bet Madonas novadā mazajām, respektīvi, lauku skolām finansējums ir samazināts, un krietni vien. Droši vien ar domu, ka kārtīgi cilvēki, tai skaitā skolotāji, dzīvo tikai Madonā un visi bērni būtu jāved uz turieni. Kam gan tos laukus vajag. Pie tam visi pasākumi - sports, pulciņi, olimpiādes, konkursi - notiek tikai Madonā, lauku skolas spiestas ņemt transportu un par to maksāt no skolas budžeta. Rezultātā pilsētnieki var katru klasi aizvest ekskursijā, bet laukiem pat visai skolai viena kopīga ekskursija neiznāk. Taisnīgi, vai ne? Ko jau tiem pāķiem vajag.
Jā, VARĒTU saņemt... kaut kad... nākotnē... varbūt... , bet VARĒTU arī nesaņemt. Šāds apgalvojums vēlējuma izteiksmē taču ir tik izdevīgs- neuzliek nekādus pienākumus, nekādu atbildību par saviem vārdiem.
ha-ha > jurists 29.08.2014. 08:39:02
Jurist! Un ja nu Krapes skolas pedagogi tagad iesniedz prasību par neslavas celšanu un apmelošanu? Ja nu viņi atrod labu advokātu, kas PIERĀDĪS, ka tā nu vis nav, ka stundās TIKAI kafiju vien dzer? Un vēl mani mulsina fakts, kā "jurists" var vienu rindiņu garā komentārā pieļaut 4 rupjas pareizrakstības kļūdas...
es neredzu parko pielikt viniem algu,ja skolotaji tik dzer kafiju stundas laika.ta notiek krapes skola
Nesaprotu, kāpēc jārunā par to, kas būs vai nebūs pēc gada. Kāpēc nav nekā konkrēta par šo mācību gadu? Ak, jā !!! Mēs taču esam misionāri. Nekas taču šogad nemainās, cik sapratu šodien no administrācijas teiktā, viss paliek pa vecam. Naudas būs tikpat , cik pagājušogad.
Galvenais taču - patracināt sabiedrību! Re, re - šiem (pedagogiem) algas teju vai dubultos! Es kā latviešu valodas skolotāja gan varētu nedaudz precizēt - virsrakstā lietotais vārds VARĒTU ir darbības vārds vēlējuma izteiksmē, ka norāda vien to, ka darbība būtu iespējama PIE ZINĀMIEM NOSACĪJUMIEM vai arī tā ir VĒLAMA. Un gan jau atkal situācija pagriezīsies tā, ka "čiks" vien sanāks no vēlēšanu priekšlaikā dotajiem solījumiem.
Ja reiz mācību gadā sanāks ap 709 EUR, tad izdalot to ar 12 mēnešiem, iegūstam ap 59 EUR mēnesī!!!! Drosmīgs piedāvājums.
nu ja uz papiira liela alga ,bet uz rokas buus kaadi 400....un viss jau sadaardzinaasies...un tas pats ,bezdibenis vien paliks...nekaadu uzlabojumu
... uz papīra- nopelna, uz rokas- saņem! Tātad nepareizs cipars!!!
ir arī citi jautājumi.... 28.08.2014. 09:52:20
1) Tie kas strādā veikalā ,tie nopelna, bet skolā saņem... 2) Ja valstī normālais darba laiks ir 8 stundas dienā un 40 stundas nedēļā, kāpēc pedagogiem paredz 36 stundu darba nedēļu (cik saprotu, runa ir par astronomiskajām stundām)? Vai direktorēm, vietniekiem, bibliotekārēm u.c. pedagogiem tiks samazināts darba nedēļas garums (šobrīd 40 stundas nedēļā)? 3) Kāds paredzēts apmaksātā atvaļinājuma ilgums (cik dienas), ja tiks pieņemts šis modelis?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.