Lietotājvārds
Parole
bez naudas nav laimes. Tomēr nauda dod laimes sajūtu, jo tu vari izremontēt dzīvokli, salabot zobus, nopirkt apģērbu, samaksāt par dzīvokli (arī nopirkt dzīvokli/māju), paēst. Dzīvot, nevis eksistēt bez naudas. Nav ko mānīties un teikt, ka naudā nav laimes! Ir gan!
nu protam kamtad nauda, dzīvojat zem klaja debes, nav jāmaksa komunālos, un zobus nauko arstet, uzreuz izrauj un miers... JAUKA DZĪVE!
Tad, kad es nevaru salabot zobus, nopirkt pilnvērtīgu pārtiku un sagādāt prieku saviem bērniem, kaut kur viņus aizvedot, nebūdama jauniete, saprotu, ka nauda laimei ir vajadzīga tikpat daudz, cik izpratne par to, kas ir laime. Jauniešiem, manuprāt, nauda ir daudz nozīmīgāka, nekā Jums, trusi, jo viņiem ir lielas un vilinošas iespējas to izlietot.
iepriekšējam 13.08.2015. 10:00:15
Tieši otrādi , aizbrauc un paliek tur . Pietrūkst jau protams māju , bet kad aizbrauc tur saproti jau arī to, ka lietas ko tagat vari nopirkt agrāk nespēji .
Daudzi jaunieši dodas studēt un pēc laika atgriežas, arī tie, kuri aizbrauc sēnes lasīt drīz vien saprot, ka laime nav naudā

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.