Lietotājvārds
Parole
Tik žēl, ka šie kursi ir maksas, 40 Ls mēnesi ir tomēr nauda, uzskatu, ka šādus kursus vajadzētu bezmaksas
Bet es labprāt gribētos, lai mana meita paklusītu kaut ko jaunu un no sveša cilvēka pieredzes.Bet! Visi šie labumi ir dabū tikai Rīgas bērni. Skumji.
Un 4 mēnešu kursos - tiešām - VISU??? Visu NEPEICIEŠAMO? Visu, lai sasniegtu VISU IECERĒTO? Varbūt tomēr tikai "starta komplektu" ? Tālākais jau tad katra paša un Dieva rokās... Kam izdosies. Kam ne ... =)
tb veiksmīgāks
"lieliski un pat vairāk" Nejau no augstskolas vai vidusskolas Tu laimīgāks vai veikmīgāks paliksi :D:D:D:D
lieliski un pat vairāk 22.09.2013. 20:46:41
Beidzot, beidzot .... Citēju: "... kur jauniešiem tiek apmācīts VISS NEPIECIEŠAMAIS, lai sasniegtu VISU DZĪVĒ IECERĒTO". Apjēdzat? Nekādu mocību vairs skolas solā 12 gadu garumā, nekādu augstskolu ar apšaubāmām programmām... Tikai 4 mēneši ... Un mūsu mazā valstiņa pilna laimīgu, apmierinātu, veiksmīgu jaunu cilvēku! Skrienam visi ieņemt rindu uz pieteikšanos!
Latvieši māk tikai sūdzēties kārtējo reizi. Tad sūdzas, ka skolās nemāca, ko vajag, tagad kad piedāvā reālas lietas atkal nav labi. Smieklīgi vienkārši.. Bezmaksas kursus? Absurds ko cilveki prasa
es piedris biks
Šie ir vieni no entajiem maksas kursiem, sajūsma laikam ir nevietā!
divu bērnu māte 22.09.2013. 14:58:24
Beidzot arī kas noderīgāks tiks mācīts bērniem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.