Lietotājvārds
Parole

Skolās notiks putras stundas

20.09.2013. 10:48
Apsveicama programma! Es kā skolotāja esmu iepazinusies ar nolikumu un izdales materiālu, uzskatu, ka tas atvieglos pedagogu vai vecāku darbu par mazuļu iepazīstināšanu ar veselīgu uzturu. mūsu lauku skolā pat lielie vidusskolēni ( kuri regulāri nodarbojas ar dažādām kustību aktivitātēm) labprāt ēd skolas brokastis, kurās arī nereti ir garšīga, veselīga putra. Beidzot arī skolu līmenī iesaka pievērst uzmanību skolēnu veselīgajam uzturam un tas tiek mācīts bērniem.
vides cinitājs 69 :D 22.09.2013. 12:26:07
labi ka tas tikai mazajiem jo ja lielajiem buutu tad nebuutu jauki. Bet gan jau kaads lielais beedaasies.
Un jāpadomā par to, ka gandrīz katrā klasē ir 1 - 2 bērni, kuri nedrīkst ēst pienu vai ir celialkija. Kā tad viņiem justies, ja tik "ļoti" nepieciešams produkts kā putra ir kaitīgs viņu veselībai. Kā 'Putra galvā' teica, būtu labāk domājuši par gaļu - bērniem tik daudziem tagad mazasinība un ģīboņi nāk, jo nepietiekams dzelz saturs organismā.
Putra galvā 21.09.2013. 14:52:20
Klaja liekulība. Droši vien abas kundzītes pusdienas ēst iet uz kādu lētāku restorānu un nebūt nepasūta putru. Iesaku abām kundzītēm ēst putru 4 reizes dienā. Iesaku nepievienot sāli vairāk kā 0,25 gramus uz 100 gramiem putras. Tad jau pēc nedēļas sāksies aizcietējumi, pat ēdot šķidru putru, ko arī novēlu.. Iesaku pievienot 100 gramus diļļu un pētersīļu, tad klizmas saturs būs skaisti zaļā krāsā. Labāk būtu padomājušas, cik daudz gaļas ir skolēnu brīvpusdienās par 0,80 Ls.
paldies dievam 21.09.2013. 13:37:15
paldies dievam ka tas ir tikai 1.-4.!
Vai visās skolās?
Kad no rīta būs jāēd putra, tad atskanēs: nepietiek, ka skolā jāēd, vēl mājās... Ko ?
Forshi, medikji un uztura specialisti naks uz skolaam u skolotajaiem nebus jaamaacas par skiedrvielam un aktieru dieetaam :)))))))))))))))))))))))))))Man tas patik vienu klasesstundu tad jau vares atdos spe4ukam :)
Beidzot kaut kas tiešām interesants un arī lietderīgs varētu notikt. Būs jāiesaka skolai.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.