Lietotājvārds
Parole
Mūsu skola piedalās šajā UNESCO akcijā. Stundu tematika ir aktuāla mums visiem.
komentāros parādās tipiska latviešu izglītotāju pieeja - labāk vēl kādu stundiņu parēķināsim piemērus, tas dzīvē būs daudz vairāk vajadzīgs nekā godīga saruna par mūsdienu pasaulē svarīgākajiem jautājumiem - ekoloģisko krīzi, nabadzību, nevienlīdzību u.c., jo mūsu sūnu ciemā taču nekā tāda nav, vajag tikai atvest laimes Lāci, atvainojos, ievēlēt Labo Prezidentu, kas visus sliktos sabārs un labajiem uzdāvinās ...nu kaut ko labu, un uzcels sētu apkārt sūnu ciemam lai nekas te nevarētu iekļūt.
Esiet atvērtēki, kolēģi! 28.09.2015. 10:01:24
Ētika, socioloģija, kulturoloģija, vēsture!! Ir taču tik daudz iespēju, kam atbilstu! un ikvienam ir AUDZINĀŠANAS stundas! :) Tām var pielāgoti jebkutu mācību vielu! Esiet taču atvērtāki!
Interesanti, kad lai skolotāji rīko pasaules garāko mācību stundu tik abstraktām tēmām? Starp algoritmiem un vektoriem?
Mūsu skolotāji ir pārāk noguruši un aizņemti, lai piedalītos papildu akcijās un pasākumos.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.