Lietotājvārds
Parole
pie iepriekšējā - vēl jālikvidē liekie pārdales posmi - maksāt skolotājiem pa taisno no IZM (ja jau bezdarbnieku pabalstus LM var maksāt un izsekot...), tad kaut arī IZM ir galīgi dīvaina, tad vismaz mēģināt var - VISPIRMS visiem skolotājiem vienotu likmes aprēķinu, tad noņemt iespēju ar algām manipulēt vēl uz vietas.
no skolas 14.10.2013. 11:54 Valsts prezidents Andris Bērziņš, sveicot visas Latvijas pedagogus Starptautiskajā Skolotāju dienā, novēlēja pedagogiem kļūt par tādu skolotāju, ko skolēni ciena un apbrīno visu dzīvi. Ja mēs, skolotāji, necīnīsimies, vai skolēni mūs cienīs? gandrīz puse mūsu skolas skolotāju izsta'jušies no arodbiedrības LIZDA, palikuši tikai "vecā gvarde" - ...nu ko tad brīnīties ka tā LIZDA ir nekāda un galvenokārt TIKAI SKOLU VADĪBU aizstāv? Tā jau NAV SKOLOTĀJU arodbiedrība. Tieši otrādi - ir jāsastājas visiem arodbiedrībā un to TITĀNIKU jāpagriež citā normālā virzienā:) STĀJAMIES ARODBIEDRĪBĀ UN MAINAM VISPIRMS KATRā SKOLā UZ VIETAS VIRZIENU NO PIELīšANAS VADīBAI UZ SADARBīBU UN LIETIšķU SKOLORāJU TIESīBU AIZSTāVīBU!!!
Es arī vēlos cilvēka cienīgu darba novērtējumu. Algu par slodzi ne mazāku par Ls 500 .
šogad no 1.septembra saņēmu algu - par 80 latiem mazāk nekā bija pagājušajā gadā. Ar visu 8%. Vai tas ir normāli. Stundu skaits tas pats.
Es arī nevēlos no nākošā gada 309 latus. Un neaizmirsīsim, ka latu vairs nebūs un nekas nebūs spēkā. Es arī vēlos atpakaļ pirmskrīzes algu un godīgas piemaksas par papildus darbiem, par kuriem tagad neviens nemaksā, bet tikai aug prasības . Vai šī arodbiedrības aģitbrigāde vēl tiek uzturēta????? Vai vēl kāds muļķis ir palicis, kas tic tam kantorim? Kādi streiki??? Par ko viņi tur murgo??? Sen jau vajag uz EIropas cilvēktiesību organizācijām ziņot par skolotāju algu jautājumu un neapmaksātajiem darbiem Latvijā. Prasības no mums kā VĀCIJĀ, bet algas - kā TREŠAJĀS VALSTĪS.
soļis uz priekšu,divus atpakaļ,šogad jau atņēma,tagād spriedīs cik pielikt klāt.,lai nakošajā gadā oktobrī atņēmt bez spriešanas
Es nevēlos!! 14.10.2013. 12:50:09
Cik esmu aprunājusies ar kolēģiem, visi ir tādi bailīgi uz streikošanu - nebūšot no kā dzīvot... Mans noskaņojums ir streikot, kamēr saprot un ieklausās un arī arodbiedrība ir radīta tieši tādēļ, lai nodrtošinātu saviem biedriem algu streika laikā no viņu daudzajos gados iemaksātajām biedru naudām, kas šobrīd vairāk tiek novirzītas arodbiedrības administratīvā aparāta uzturēšanai un t'\ukstošus vērtajām algām.
Es nevēlos!! 14.10.2013. 12:46:40
Bet es nevēlos no NĀKOŠĀ GADA OKTOBRA algu 309 Ls!!! Es vēlos savu pirmskrīzes algu - vismaz 350 Ls par slodzi un ne latu mazāk! Jo valsts ir izgājusi no krīzes, vidējā alga esot virs 450 Ls, tad kāpēc man, izglītotam cilvēkam jāsaņem minimālā alga? Prasības kā ministram Alga kā nevērtīgam mē-am. Kāpēc? Mikiško kundze gan sevi vērtē par veselu tūkstoti augstāk - viņas alga jau pagājušajā gadā bija 1309 ,69 ls...
Valsts prezidents Andris Bērziņš, sveicot visas Latvijas pedagogus Starptautiskajā Skolotāju dienā, novēlēja pedagogiem kļūt par tādu skolotāju, ko skolēni ciena un apbrīno visu dzīvi. Ja mēs, skolotāji, necīnīsimies, vai skolēni mūs cienīs? gandrīz puse mūsu skolas skolotāju izsta'jušies no arodbiedrības LIZDA, palikuši tikai "vecā gvarde"
jau atkal spriedīs...kā man šis vārds ir apnicis
tukša skaņa! to tik dara kā spriež, bet beigās nekas nesanāk...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.