Lietotājvārds
Parole
Turpmāk piektdienā pirms Skolotāju dienas nodrošināsim mācību procesu, bet no kalendāra izņemiet Skolotāju dienu, jo tas ko es daru un kā svinu svētdienu, ir mana personīga darīšana. Beidziet vienreiz mērkaķoties un ņirgāties par skolotājiem. Jauks apsveikums- liela atbildība, maza alga. Nu vismaz publiski neņirgājaties par skolotājiem.
Es nesaprotu kāpēc Skolotāju dienu svin svētdien?!!!! Vai tad nevar atrast noteiktu datumu oktobrī?!!!!
pagaidām skolotāja 07.10.2013. 07:36:38
Kādreiz nosodīju tēzes 'kā maksā, tās strādā" lietotājus, tagad viņus saprotu...Pašai vēl tā darītīsti negribas, taču senās atdeves vairs nebūs(jo alga ir nevis palielināta, bet samazināta). Ak, jā, tā kā man vēl nav 40 - meklēju citu darbu(drīkst piedāvāt arī darbu ārzemēs).
Bija fantastiski skaisti sveetki ar bernu koncertu un vecaku zvaniem, paldies, tiem , kuri noveertee skolotaja dabu! Lai speks ikkatram skolotajam, kuri ar tiru sirdapzinju pilda savu misiju. Lai jums, miiljie, visstipraka veseliiba un skaistaakie spnji, jo tieshi jus dzivojat kopaa ar naakotni!
man nekaadu 50 ls nekad nav bijis ,jo slodze par mazu...straadaaju skolaa jau 20 g.
Pēc 25 gadu darba par talantīga jaunieša iegūto 2. vietu valsts olimpiādē trīs gadus atpakaļ saņēmu "prēmiju" 25,00 lati - par katru nostrādāto gadu 1 lats! Cēli un bagātīgi.
http://www.ikvd.gov.lv/diena-pirms-skolotaju-dienas-izglitibas-iestadei-janodrosina-izglitibas-process.html Ak, debess, atveries! :)))
negribu būt par skolotāju 06.10.2013. 16:40:50
Pilnīgi piekrītu Danai - "Vai tas jāsaprot, ka paši šo murgu izvēlējāties?Es, protams, esmu absolūti laimīga, ja no bērniem izdodas dabūt to, ko vajag, bet... cik tad tādas laimes ir?Par algu- ticēt vairāk kā 25 gadus, ka tevi beidzot novērtēs, ir konkrēti apnicis!"
Vai tas jāsaprot, ka paši šo murgu izvēlējāties? Es, protams, esmu absolūti laimīga, ja no bērniem izdodas dabūt to, ko vajag, bet... cik tad tādas laimes ir? Par algu- ticēt vairāk kā 25 gadus, ka tevi beidzot novērtēs, ir konkrēti apnicis!
Un 50 Ls no Rigas Domes šogad nebūs?
Mūsu skolā Skolotāju diena tika pārcelta, jo direktore devās ceļojumā uz Grieķiju, bet skolotāji tika "iepriecināti" - visiem jāraksta skolas attīstības plāns :)
"Būt par skolotāju nozīmē uzņemties lielu atbildību" un saņemt mazu algu..............
Algas tā arī nav... Kā un cik būs tarificēts - kā miglā tīts. Apsveicu. Jā,būt par skolotāju nozīmē (tālāk katrs izvēlās pats)... Ģimene ļoti lepojas ar manu profesiju...
Neesmu skaitījis, bet jau kuro gadu nesaņemu apsveikumu. Pats gan esmu daļēji vainīgs, jo piektdienā, kad skolā tiek svinēta Skolotāju diena, man stundu nav un šajā dienā pašam ir milzum daudz kārtojamu darbu. Speciāli braukt uz darbavietu (skolu), lai kolektīvi apēstu administrācijas uzsauktās kūkas gabalu un ižmalkotu tasīti kafijas, negribas. Toties pirmdienā, kad svētki jau kur - garām, tad i administrācijai siltie vārdi atdzisuši, i skolēniem "prazdņiks" aizmirsies. Un tāda pateicība sagaida visus, kam piektdienās nav iekritušas stundas. Prieks par tām divām e-pastā skolēnu individuāli sūtītām apsveikuma vēstulēm.
Sveiciens nožēlojamajam! ;) Jo sēž te. nožēlojamā valstī, un nevar neko ar sevi padarīt... Par skolotāju dienu -- man tas nozīmēja atkal izčakarētas stundas. Vajag arī svinēt. Protams. Tomēr kopumā tā visa ir par daudz. 1. septembris, acu pievēršana, kad skolā ir iesvētības, žetonu vakars utt., tad pirms brīvlaikiem, tad ekskursiju dienas. Vienvārdu sakot, mūsu skolā labi dzīvojam :))
bez-atbildība 05.10.2013. 10:53:05
Būt par ministru nozīmē uzņemties lielu atbildību, ja vien strādātu par skolotāja algu!
Saņēmu savu pirmo šī gada algu...Nožēlojami. Nožēlojama valsts, nožēlojams ministrs, nožēlojami pedagogi, kas neprot pastāvēt par savām tiesībām.
Skaisti ,bet tukšums -kārtējā runa, lai saņemtu ķeksīti,skumji.
To gan viņš laikam no visas valsts pārvaldes mums veltījis : ".... jo ......zinām, cik daudz raižu varam sagādāt saviem pasniedzējiem," Paldies. Mēs savukārt zinām, ka Jūs spējat vēl vairāk.
Smieklīgi! 04.10.2013. 17:56:04
Liela atbildība par niecīgu samaksu! Vai nav paradoksāli?
Labākais apsveikums 04.10.2013. 16:38:06
Labākais apsveikums - IKVD - http://www.ikvd.gov.lv/diena-pirms-skolotaju-dienas-izglitibas-iestadei-janodrosina-izglitibas-process.html
ej bekot!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.