Lietotājvārds
Parole
ES nepiekrītu LIZDAI 01.01.2014. 09:08:53
Mēs vēlējāmies redzēt ministru, kas tomēr sarunās vairāk ir pedagogu un izglītības darbinieku pusē," sacīja I. Tamane (LIZDA?!) - dīvaina vēlēšanās - SKOLOTĀJU pusē jābūt arodbiedrībai (tātad, paši atzīst, ka tā tas nav - ir unikāla situācija VIENĀ arodbiedrībā darba devēji (skolu vadība) un darba ņēmēji - skolotāji!!! Tā laikam ir TIKAI te?IZM ir jāveido līdzsvars starp visām pusēm - skolēniem, pedagogiem un vecākiem (sekojot skolu vadības darba kvalitātei - lai pārtrauktu visus tos mobingus, bosingus un patvaļu, kas pašlaik lielākā daļā notiek arī ar netiešu IKVD atbalstu). Šis ministrs nav ideāls, bet galvenais būtu - lai ieviestu skolotājus kā valsts amatpersonas un pārtrauktu skolu vadības patvaļu slodžu un naudas dalīšanā - tarifikācijai jāatbilst darbam un lielākam stundu slaitam jābūt kvalificētiem un labākajiem pēc būtības (nevis formāli pa blatu pie kategorijām tikušiem!). Kategoriju piešķiršanai jābūt atklātākai (piemēram - kā var skolas vadība ar atļautajām 12 stundām dabūt pašu augstāko, ja izmantoja skolotāju darbus, ja neviens neatceras skolā vadībai bijušos praktikantus...). Skolu administrācijai ir nevis jākonkurē uz NEvienlīdzīgiem noteikumiem (izmantojot dienesta stāvokli slēpjot informāciju par iespējām, konkursiem utml.), bet jāatvieglo skolotāju darbs, jāveicina sadarbība ar vecākiem un atbalstītājiem! Skolu administrācijai būtu jāatļauj TIKAI stundu aizvietošana ārkārtas gadījumos, nevis jānostāda virs citiem vadības priekšmeta skolotājiem!
Neko tas ministrs redzamu nav izdarījis ,iespējams,ka augstskolās, bet visās citās skolās nulle, nekāda jēga no viņa pilnīgi nekādu reformu,kārtējais ...........ministriņš
Visu izškir kadri, t.i. skolotāju profesionalitāte. Somijā par skolotājiem kļūst tikai izcilākie jaunieši....
laiks saprast 27.12.2013. 11:43:53
kāmēr izglītībā netiks ieguldīts vismaz par kādiem 100 miljoniem gadā vairāk, tikmēr cerēt uz kaut kādu spēcīgu izaugsmi ir, maigi izsakoties, naivi!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.