Lietotājvārds
Parole
Pat to mazumiņu apgriež. Kas turpinās pēc Valsts kontroles pamanīto trūkumu norādīšanas? Varbūt ši institūcija vispār lukvidējama? Lielie jau tāpat dara un darīs, kā grib.
valdībai ir sava fīča - domu gaita. tāpēc jau normāli pedagoga darbu neapmaksā, lai visi skolotāji BŪTU SPIESTI strādāt ne tikai entos pienākumus bez maksas, bet arī pusotru, divas slodzes. TAJĀ BRĪDĪ, KAD VALDĪBA SĀKTU MAKSĀT ALGAS, ATBILSTOŠAS ŠAI PROFESIJAI - KĀ EIROPĀ, SKOLĀS IESTĀTOS TOTĀLS SKOLOTĀJU TRŪKUMS, jo neviens skolotājs nestrādātu pusotru, divas slodzes, tā iedzenot sevi lēnām priekšlaicīgi kapā, izdedzinot sevi jau mācību pusgada vidū. strādātu VIENU normāli slodzi, lai taupītu veselību. glābjoties no situācijas, ka skolās varētu atklāties masveidīgs skolotāju trūkums, valdība spīdzina tos, kas strādā šobrīd - pāri saviem spēkiem, lai varētu daudzmaz uzturēt ģimenes, izskolot arī savus bērnus. tā ir tāda nodevība pret saviem cilvēkiem, savu tautu - šī attieksme pret pedagogiem.
Sistēma nauda seko skolēnam ir vajadzīga ministrijai tikai tāpēc, lai nesamaksātu patiesās izmaksas par pedagoga darbu. Kā jau šeit tika minēts - paradzētas 2 stundas gatavošanās uz 21 kontaktstundu - nu super, vienkārši graujoši!!!! Turklāt mazajās skolās pat ir 1 stunda uz 21 vienu - secinājumi - kvalitātei ir jākrītas, to grib IZM, jo nemaksā par stundu sagatavošanu. Skolotājam jāgatavojas kopā ar bērniem stundas laikā. Algas tiek aprēķinātas katru gadu arvien vēlāk, 2013. gadā jau oktobra pirmajā pusē tikai īsti uzzina, cik par septembri jāsaņem...BET ministrija NEPIEKRĪTO!!!!! Kam tad viņi piekrīt??? Ka viss ir kārtībā ar darba samaksu pedagogiem?? Kurā vēl profesijā ir TIK daudz brīvprātīgā piespiedu darba - gatavošanās, projekti, pasākumi, svētki utt., skolotāju pašu pirkti nieciņi bērnu iepriecināšanai...
Brīvlaikā - ped. sēdes - atcelt! Darba plānus un atskaites nerakstīt! Olimpiādes - neorganizēt! u.t.t. Faktiski brīvlaikā nemaz nevar paspēt izdarīt visu, kas iekrājies ( ņemot arī talkā vēlās vakara stundas). Noņemiet pat tos 11 Euro pa to dienu!
Burvīgi. Mācību gada laikā nemaksās par gatavošanos un konsultācijām pilnā apjomā, par dokumentāciju utt. - vispār ne, bet vēl apdomās variantu brīvlaikos nemaksāt pat par to pašu, ko tagad maksā, bet tikai par reālo darbu (par ko jau tāpat nemaksā) :D.
Naizmirstiet, ka noteikti kautko vajag noņemt no samaksas,citādi jau par dauz saņem
Es tiešām gribētu zināt, kāds laiks, atbilstoši naudas summa ir paredzēta par skolotāja pienākumu veikšanu. Šobrīd zinu, ka maksā par kontaktstundām, 2h par gatavošanos (tātad, lai sagatavotu 1 mācību stundu, tai jāvelta apmēram 6 minūtes un ne vairāk), 2h konsultācijas, vēl kāds nieks par darbu labošanu. Kur sanāksmes, dokumentu veidošana, obligātie pasākumi?
Ka ir noriebusies shii njirgashanas par skolotajiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.