Lietotājvārds
Parole
Ļoti ceru,ka skolotāji 24. oktobra akcijā neņirgāsies paši par sevi un nedziedās.
Pareiz, citādāk nesanāks dubultot vai trīskāršot ministru algas, par kuru apjomu premjeram esot dikti liels kauns..
Reāli ir paaugstināt deputātiem algas, bet nav reāli palielināt pedagogu algas par zemāko likmi no 1-310Ls.
Ak nevaram atrast finanssējumu? Risinājums vienkāršs - uztaisām kārtējo "shēmu". nododam izglītības sistēmu kādam "galīgi nepazīstamam" privātā apsaimniekošanā un tad dodamies to gābt. Mums, redz, atradās līdzekļi (simtiem miljoni) Pareksam, mums atradās pussimts miljoni metalurgam, vai tad neatradīsies vēl pāris simti izglītības čomaka glābšanai, ja vien uzskatīsim ka izglītība ir valstij PRIORITĀRS pasākums. Viens gan ir skaidrs, kamēr izglītības sistēmā par "dārzniekiem" strādās "āži" un "kazas", tikmēr nekas labs nav sagaidāms.
Skolotājiem vajadzētu maksāt pēc padarītā darba.Ja,puse klases nevar apgūt vielu,algu nemaksāt!!!!!!!Lai padomā kā strādāt!!!!!!!
Lai nedod Ls 310, bet gan pirmskrīzes laika samaksu . Un tad sāk izstrādāt grafikus par paaugstināšanu.
Bet direktoriem algas ui ui !
skolotāju alga virs 350latiem, ir, jā--bet tas ir par divām slodzēm!!!!!
es sevi .... 17.10.2013. 19:30:25
es sevi ar vien biežāk pieķeru pie domas, ka man visas problēmas atrisinās piemājas ābeles zars. Nu negribas to ābeli nozāģēt......
Kāpēc neviens nerunā par to,ka skolotājiem , sākoties krīzei, no likmes noņēma 30%? Vai tagad būtu noziegums, ja to atdotu atpakaļ? Tā ir absolūtā valsts ņirgāšanās par visiem tās iedzīvotājiem.
skolotāji nestreikos - baidās
ko jūs te brēcat??? kamēr paši nestreikosiet - nekas jums nebūs!!! bet, ja patīk grašus saņemt, tad turpiniet tik rukāt!
Streiks eksāmenu laikā kopā ar citām profesiju arodbiedrībām! Tāds ir problēmas risinājums.
Kāpēc neviens nesaka ,ka nevar palielināt algu valsts pārvaldē, deputātiem utt. palielina un viss, bet skolotājam palielināt algu ir gandrīz vai noziegums. Man tāda sajūta, ka pie varas esošie nekad nav izmantojuši skolotāja pakalpojumus, bezmaksas izglītību (augstāko ieguvuši bez maksas), tikai paši saviem spēkiem kļuvuši gudri...
Vienotiiba savaa reklamas avizee noraadija , ka skolotajim ir PELNIITAS algas.
Jāstreiko visiem!
interesanti 17.10.2013. 10:41:24
Es gan nesaskatu problēmu! Krīze taču beigusies! Kāpēc algas nevar atgūt iepriekšējos apmērus?
Reāli ir reizi gadā izlietot 60 miljonus privātuzņēmumu glābšanā.
REĀLI ir 10 un vairāk gadu garumā ņirgāties par pedagogiem un nelietīgi izmantot viņu LIELO ATBILDĪBAS SAJŪTU. Varbūt tomēr REĀLI varētu strikot?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.