Lietotājvārds
Parole
Ak šie vecāki, dzemdējuši bērnus, palaiduši skolā un tagad nu valsts rūpējies, drīz varbūt arī apģērbu pieprasīs lai pērk valsts! Mani vecāki 4 bērnus izskoloja par saviem līdzekļiem, tagad tik visi brēc, vecākiem arī jāiegulda savu bērnu izglītībā!
kā ta! > Rio 28.08.2014. 15:34:09
Nobijās, nobijās, kā ta citādi??? Šodien ped.sēdē ilgi spriedām, ko darīt - skolas dotās mācību grāmatas (dārgas!) tā kā vajadzētu saudzēt un prasīt, lai skolēni tās apvāko.. Bet, ja nu kāds atkal pasūdzēsies, ka skola pieprasa tapetes atgriezumu vai vecu avīzi grāmatas apvākošanai, var sanākt tiesu darbi!
Skolas no tiesībsarga nobijās. :)
Mūsu skolā tiešām arī nevaru sūdzēties - izskatās, ka nekas šogad nav jāpērk, izņemot kancelejas preces (kas, protams, arī ir gana dārgi, bet ko darīt?)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.