Lietotājvārds
Parole
Pilnīgi piekrītu skolotājai, sevišķi par 3. ģimnāzijas direktoru un kvalitāti.
Drīz Rīgas vidusskolas izmirs pavisam, ja nebeigsies ģimnāziju patvaļa - komplektē tikai klases ar 30-35 skolēniem, ņem visus ar 4- 5 ballēm, veido vispārizglītojošās klases. Kur paliek kvalitāte? Piemēram 3. vidusskolā (saucamajā ģimnāzijā) par kvalitāti nevar būt runas (jo lielai daļai bērnu jāņem privātskolotāji), turklāt direktors pats personīgi vaņģē skolēnus uz skolu. Vai tā ir normāla situācija un direktora cienīga rīcība?
Sanāk, ka skolas vainīgas, ka bērni ar ģimenēm brauc prom no valsts, kur nav darba, nav naudas un nav nākotnes???? Super!
Protams - skolām jāmeklē risinājums.. Varbūt tomēr valdība sāks domāt, kā noturēt iedzīvotājus Latvijā? Tad arī skolas būs pilnas.. Riebjas tas fakts, ka par valsts amatpersonu neizdarību un savārītajām ziepēm atkal atbildīgi ir citi..
kāpēc jāveido tik lielas masas skolā, kur pazūd iespēja individuāli strādāt un attīstīt skolēnu ...... vai tiešām visa Latvija 'būs tikai lielajās pilsētās un viss notiks itkia rīgā? kā taGAD JAU mēdz būt?
Korekcijas klases jau nu skolām nevajadzētu "piekabināt". Atsaldētie, kas tajās mācās, degradē visu skolas vidi, iemāca normālajiem skolēniem lietot narkotikas utt.
pilnīgi pareizi- Rīgā vidusskolās jābūt vismaz 2 paralelklasēm, lai ir konkurence skolēnu starpā......tie attālumi nav tik lieli, ka vidusskolēni nevarētu izbraukāt no mikrorajoniem uz centru....................
Paskaties e-skola.lv/iestāžu katalogs. Dinamika. Vai Rīgā vajag skolas ar 190 skolēniem? Tad jau labāk iekārtot bērnudārzus. Cik ilgi tukša stāvēs 62. vsk. ēka?
parocies RD IKSD dokumentos no tā 2011. gada. tur drošvien jabūt...
kaut kur var dabūt pilno "šaubīgo" skolu sarakstu?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.