Lietotājvārds
Parole
Apvieno, bet paliek savās telpās. Kaut kas neticams. Kā tad ar tām aktu zālēm? Bērniem būs jādodas uz citu ēku lai nosvinētu piem. Mārtiņdienu vai mā'miņdienu? Vai tad bērniem tas nebūs par sliktu? Viņi būs satraukti par jauno vidi.Ja bērni tiksies tikai svētku reizēs, tad nebūs nekāda latviešu valodas iemācīšanās. Te ir jābūt audzinātājām, kjuras labi pārvalda latviešu valodu.Mans bērns - tīrs latvietis, tika ielikts dārziņā krievu grupiņā. Mēneša laikā viņš jau visu saprata ko no viņa grib, kas jādara un arī sāka runāt krieviski (viņam bija 2 gadi). Nekādu problēmu nebūs, ja krievu bērniņi ietu dārziņā, kur runā tikai latviski. Kāpēc nesākt ar dārziņu, ja skolas jau pāriet uz latviešu valodu? Vai bērnam nebūs vieglāk, ja zinās ikdienas sarunu un tad klāt izglītība?
Daļa vecāku jau savus bērnus pārcēluši uz citu skolu un sagaidāms, ka līdzīgi rīkosies arī pārējie, kas parakstījuši protesta vēstuli..............................................tāds arī bija mērķis, jo paši aiztīsies un būs mazāk problēmu :-DDD LATVĀNIJA rull\e !!!
tad jau labāk varēja vienkāršāk varēja ieviest pirmsskolas izglītību latviešu valodā, nekā te ņemties kaut ko...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.