Lietotājvārds
Parole
А по Русски написать нее?
apbrīnoju otto 07.12.2015. 11:00:46
Tātad, cik sapratu, otto saviem bērniem vestes nepirks principā - lai tik iet savās tumšajās rudens-ziemas drēbītēs pa aptumšotu vietu un tad jau redzēs - nobrauks-nu tad nobrauks, nenobrauks-arī labi! Apbrīnojama vecāku domāšana!!! Mana meita tādu atstarojošu vestīti savam bērnudārzniekam nopirka pirms 2 gadiem, kad vēl nekādi likumi nebija pieņemti, jo TĀ TAČU ELEMENTĀRA DROŠĪBA BĒRNA LABĀ, ne jau valsts no tā baigi iedzīvosies. Tādu mazu kunkuli tumsā tā mašīna tiešām var nepamanīt! Kur tev, otto, smadzenes?!
oij,cik jautri lasit sapnjus , kuros ir izklaide, bet sory , nav darba,miljie vecaki, vairak nekur nebraukshu ekskursijas ne sestdienas, ne svetdienas, ne brivdienas, jo atrodas tadi vecaaki, kuri sudzas i par naudas vakshanu i par macibu procesa noraushanu, lai tos sapnus realizee gimenee un katrs individuali. Ja jau mums IZM pavel audzinat bernus mucaa un barot pa spundi (neiepazistinat ne ar muzejiem ne ar citam valstim) un ja skolotajam nemaksa par to , lai vinsh dauuzitos pa pasuli ekskursijas ,koncertos un teatros savaa likkumaa paredzeetajaa brivdienaa, tad lai iet vienreiz pa burbuli ta izglitibas sitema , kura cilveku veido par mulkji
Ja
>>>>>otto 05.12.2015. 16:49 06.12.2015. 15:13:59
Sak, ja valdība pieņem likumus, tad lai pati pilda! Ja valdība liek maksāt nodokli, tad lai man iedod nodokli! Malacis, otto! Vai vecākam sava bērna drošība nerūp nemaz? Taču Tu gribi savu bērnu dzīvu sagaidīt mājās, nevis kāds cits, vai ne tā? Tik muļķīgi lēmumi un likumi jāpieņem tāpēc, ka daži vecāki savā skopumā, bet cits - izklaides un atpūtas kārē aizmirst rūpēties par savu bērnu un viņa drošību. Veste nemaksā tik dārgi, lai par to gaudotu cilvēks, kurš pats un viņa bērni ir redzējuši to, ko nav savu mūžu redzējuši citu bērni...
Nesaprotu, kāpēc tiek vērtēts brauciens un atpūta uz ārzemēm, bet netiek minēta kā vērtība tieši Latvijas iepazīšana? Ceļojumi pa Latviju būs lētāki un nozīmīgāki daudzējādā ziņā.
Paceļot un izklaidēties ir ļoti saprotams un cilvēcīgs sapnis. Žēl, ka to nevar visi. Bet, manuprāt, var arī tepat mājās darīt interesantas un aizraujošas lietas, kas sajūsminātu bērnus un saliedētu ģimeni. Ceļot mācību gada laikā nav atbalstāms pasākums. Interesanti, ka mūsdienās gandrīz nav iespējams skolēniem svešvalodās piedāvāt mācīties tādu tēmu kā-mani pienākumi mājās. Jo skolēni vienkārši atbild, ka viņiem nav nekādu pienākumu mājās. Bet toties ļoti daudzi ar sajūsmu stāsta, ka viņi nedēļas nogalēs visa ģimene dodas "šopingos" uz lielveikaliem. Varbūt būtu vērts papētīt tieši šos ģimenņu ieradumus un izdarīt būtiskus secinājumus par mūsu sabiedrības mērķiem un dzīvesveidu. Tas ir ļoti būtiski arī jaunās paaudzes uzskatu formēšanā. Un te būtu jāmet LIELS AKMENS vecāku dārziņā.....Diemžēl...
Man ir žēl, ka mani bērni nav bijuši tālāk par Valmieru (ziemeļos) un Jelgavu (dienvidos), tāpēc, ka nesanāk ne finansiāli ne praktiski.Žēl, ka pēc vasaras , rakstot sacerējumu, citem ir ko rakstīt, bet manējie stāsta par kārtējo radu apciemojumu(ko arī atļaujamies reizi gadā) un kā visi kopā ravējām dārzu...Mums ir svētki, kad es un bērni kādu dienu esam kopā brīvi, jo pašai darbs ir arī sestd., svētd, arī Lieldienās u.c. svētkos...(vairākas dienas pēc kārtas)Tad kad normāli cilvēki atpūšās un apmeklē pasākumus, tad man jāstrādā un bērni sēž mājās. Retajās brīvdienās liekos iekšā dārzā, tīru māju, vācu drēbes(protams , bērni palīdz),pļauju zāli,braucu uz pilsētu pēc pārtikas nedēļai, lai atkal varu iet uz darbu... Jo , ja nedarīs, tad būs ,,tintē"...
Par ko īsti te diskutē? Aptauja bija par sapņiem. Un secinu, ka tipiski patērētāju sapņi dominē - izklaide, atrakcijas, atpūta. Ja ceļojums, tad ne gudrības, bet izklaides meklējumos. Vai, kā visi nu ir pārstrādājušies, sevišķi jau - bērni. Sūra tā dzīve Latvijas skolu jaunatnei, ja prioritāte - atpūta un atpūta. Būtu jauki pasapņot, lai būtu iespēja nopelnīt izklaidēm un ceļojumiem. Tas, lūk, būtu vērtīgi, un labs rādītājs vecāku un bērnu apziņas līmenim. Un varbūt dabūtu arī.
Skumji lasīt tādas vēstules kā LIIII... Latvijā pat 4.klases skolēni māk pareizāk izteikties un uzrakstīt. Ja pēc 10 gadiem dzīvojot un izglītojoties Apvienotajā Karalistē, var rakstīt tik gramatiski nepareizi, , tad Latvija neskums, ja turpināsi dzīvot ārpus tās... Briesmīgs liktenis dzīvot, ja tā var nonicināt savu Tēvzemi!!!
un runaajot par berna tieziibaam, lai tiesiibsargs paprasa ,cik daudz beerni paliidz vecaakiem maajas darbos, piem. ogas lasiit un tt., maajas daros un tt jo tas ar ir likumaa rakstiits. un uz taada reekina vajag vecaakiem nepadoties un dot pretii tiem likumniekiem!
taa pat mans beerns atnaak maajaas un saka ka esot piennemts likums ka tie beerni kas brauc ar autobusu uxz majaam jaabuut atstarojoshaam vesteem, Ja nee tad vecaakiem liks sodu! Bet parunaajoties ar daziem labiem juridiskajaas lietaas , nekaadu sodu uzlikt nevar ja skola nav devusi taas vestes, Vinni meegina uzspiest lai vecaaks peerk taas vestes, bet ir taa: Tas kas to likumu izdomaa , tiem ir janodroshina visi b eerni ar vesteem un tad , ja nav uzvilkta veste , tad tik var prasiit no vecaakiem kaut ko!
taa pat mans beerns atnaak maajaas un saka ka esot piennemts likums ka tie beerni kas brauc ar autobusu uxz majaam jaabuut atstarojoshaam vesteem, Ja nee tad vecaakiem liks sodu! Bet parunaajoties ar daziem labiem juridiskajaas lietaas , nekaadu sodu uzlikt nevar ja skola nav devusi taas vestes, Vinni meegina uzspiest lai vecaaks peerk taas vestes, bet ir taa: Tas kas to likumu izdomaa , tiem ir janodroshina visi b eerni ar vesteem un tad , ja nav uzvilkta veste , tad tik var prasiit no vecaakiem kaut ko!
I born in Latvia, when I have 9 year I move to England. Now I have 19 years and am don't understand Latvian. In England all is better than Latvia!
Daudzi vecaaki nav bijushi aarpus robezzas! It sevishkki daudziem nav beerni maaciijusies aarzemees! Te LV tiesiibsargi meeggina no vecaakiem paarspiileeti visu prasiit, nevis risinaat kopeeju probleemu! Un aarpus LV VECAAKIEM IR DAUDZ VAIRAAK LAIKA BUUT KOPAA AR BEERNIEM ,EKANOMIKAS DEELL! Jo var atllauties gan katru nedeellu kopaa atpusties,gan cellojumaa aizbraukt kopaa, jo darba samaksa ir daudz lielaaka kaa LV. UN TIE KAS NEKAD NAV BIJUSHI AARPUS LV ROBEZZAAM UN IZMANTOJUSHI TO PASHU UK PIEDAAVAATO ATBASTU NO VALSTS NEKAD NESAPRATIIS! LAI VISIEM VECAAKIEM BUUTU IESPEEJA TO DARIIT KAA MAN UN BUUTU REDZEEJUSHI TO PASHU KO MANI BEERNI ATPUUSHOTIES BRIIVDIENAAS!
Ļoti bieži vecāki vēlas ,lai skola ir mātes un tēva vietā.Diemžēl mums ir pašiem savi bērni,par kuriem rūpēties.Un nav ko kaunināt-tu tāda un šitāda....Bērni jāaudzina vecākiem.Bērni nav slikti,bet,redzot to,kā it visur skolotāja profesija tiek pelta un ķengāta,viņi atļaujas būt nepieklājīgi un rupji.Uzskatu,ka tv un tml vajadzētu mācīt skolotāju cienīt un godāt,nevis tik klāstīt,cik nepareizām darba metodēm strādājam.
negribu izklausīties ļauni... 04.12.2015. 18:06:36
nu jā, bieži vien šķiet ka galvenais dēļ kā censties skolā ir vecāku novērtējums. Ja dabū sliktu atzīmi kaut gan esi mācījies vecāki novērtēs pārsvarā atzīmi nevis ko māki vai vari....nezinu kādēļ tas šķiet ļoti ļauni no manas puses bet dažreiz es tā jūtos.. :(
Šis idiotiskais pētījums jau nosaukts par aptauju!
cik atceros tad shii aptauja bija kaa loterija, kursh tad laimeja taas biletes uz kino?kur rezultati!?
Latviešu tautas sakāmvārds. Glupam putnam, glupa dziesma.
Par visu vairāk vēlos izaudzināt labu cilvēku. Lai bērns būtu laimīgs, ģimene,kurā viņš dzīvos ,būtu stipra un saticīga, prastu visu dzīvei nepieciešamo!
es arī > tai 04.12.2015. 12:38:56
Varbūt noskaidrojiet, ko nozīmē vārds MOTIVĒTS. Tas nebūt nenozīmē - skolēns visu dara pats. Tas nozīmē - skolēns VĒLAS kaut ko iemācīties un stundā STRĀDĀ skolotāja vadībā. Tad arī skolotājam ir prieks censties un gandarījums par paveikto ir abpusējs.
Ja jau skolēniem pašiem jāmācās, tad skolotāji mums nav vajadzīgi. Ne tā?
Mīļo Ziemassvētku vecīti, man neviens neko nejautāja, bet man arī ir kāds skaists sapnis - uz skolu nāk motivēti skolēni, un vecāki ir gatavi uzklausīt skolotāju un sadarboties! Ja ļoti, ļoti kaut ko vēlas, tad taču "visa pasaule sadodas rokās, lai tas piepildītos", vai ne tā? :)
Arī es ļoti labprāt dotos ceļojumā ar saviem bērniem. tas ir gan viņu, gan mans sapnis. Ļoti ceru, ka kādreiz izdosies aizdoties arī kur tālāk.
Sapnis sākt beidzot mācīties priekš sevis! Skolā prakse rāda, ka mums jāmāca vairāk ir vecāki kā viņu bērni! Sapnis- vecākiem pašiem tikt galā ar savu bērnu problēmām un savu stresu, nevis skolai.Strādājiet , vecāki, ar saviem bērniem!Beidzot ir sapnis: skolēns mācās pats!Neviens skolotājs nevar iemācīt, ja skolēns nemācās pats!
Kamēr vien nesāk vecākiem likt justies vainīgam, ja nevar piepildīt sapņus par iphone 6 un zirgu, tikmēr jau viss kārtībā...
Tie ir sapņi! Tas ir skaisti, ja bērni nebaidās sapņot un paust savas vēlmes! :)
Gribēt nav kaitīgi!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.