Lietotājvārds
Parole
Mana bērna klasē ( 12.) vidējā atzīme bija 7,4. Klasē visi nemaz nebija tie spīdeklīši- bija arī slīņķīši. Daudzi bija ar zelta un sudraba liecībām, bija arī olimpiāžu uzvarētāji. 2/3 daļas iestājās dažādās augstskolās un arī tās sekmīgi beidza. Tā bija parasta lauku vidusskola provincē, ko tagad taisās klapēt ciet! Nu gan ar to izglītošanos tā būs, kā būs!
Yay! ^.^ Manai klasei, 7.a Brocēnu vidusskolā, vidējā atzīme ir gandrīz septiņi xD Ceru, ka nekas pārsteidzoši briesmīgs nenotiks nākamajās 2 nedēļās xD
Kur sākas cilvēka atbildība? Vai ar to, ka atkal gan jau semestra beigās to četrinieku tāpat izliks, jo neviens nedrīks būt nesekmīgs. Mūsu izglītības sistēmā un tāpat valstī viss ir OK lidz brīdim, kamēr jumts uz galvas uzkrīt.
kas šogad balvā?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.