Lietotājvārds
Parole
Vai vispār jaunāko laiku Latvijas vēsturē tāds bijis? Piezīme - ja reformas reformu pēc neuzskata par izglitība sreformu plānu!
gribētu dzirdēt no nākošās valdības ministra konkrētu plānu tuvākam laikam un galvenais - ne solījumus (kā var nesolīt...) bet RĪCĪBAS plānu! Tagad iespēja atgriezt valdībā Ķīli! Varbūt viņš kko būs apdomājis un tagad rīkosies mierīgāk un savāks komandu! Ķīlis ir bijis labākais, kas noticis ar IZM.
Ir jābūt valdības nostājai. Katrs ministrs reformē, kā grib! Katras jomas ministram būtu jābūt ar izglītību šajā lauciņā. Arī ministrijās strādājošiem( lai cik labas tās sievasmātes būtu!), būtu jābūt dotās jomas speciālistam. Pamatskolas skolotājam, lai mācītu 5.kl. matemātiku vai latv. val., jābūt otrai augstākai izglītībai, bet par ministru šis skolotājs gan varētu kļūt!!! Tas, ka augstskolas jāreformē un jāapvieno, ir nepārprotami skaidrs. Kļūda jau bija tā, ka augstskolas izauga kā sēnes pēc lietus! Topošiem skolotājiem, piemēram, 1. kursā derētu iziet normālu (ikdienas) praksi skolā kā skolotāju palīgam! Tad arī redzētu, kuram šis darbs ir aicinājums un kurš dotajā augstskolā ir tikai papīra pēc! Ir jāsāk valdībai uzņemties atbildību par saviem lēmumiem! Jāuzņemas atbildība par pašu izvirzīto kandidatūru stulbumu, neizdarību, neizlēmību- to tik dzirdam: runāsim, pētīsim... . Nu jā, kādam jau atkal vajag ne slikti nopelnīt! Ziniet ,klasē es gan tik neizlēmīga nevarētu būt! Sen būtu "izšvilpusies"!
Cilvēka bērns 26.11.2013. 12:07:26
Kādi plāni, kādi mērķi O_o? Pēc gada atnāks jauns ministrs, un mēs atkal strauji mainīsim virzienu...
Galvenais, lai tikai maksā! Pirms 30 gadiem arī Latvijas pedagoģiskajās universitātēs bija konkursi! Šobrīd no 2000 jaunajiem pedagogiem, kas katru gadu saņem diplomu, uz skolu strādāt aiziet mazākk kā 300 (ka TV teica Ameriks - mums svarīgākie ir MAXIMA arhitektu un būvnieku sertifikāti un diplomi....). Somijā uz vienu pedagoga studiju vietu 20 pretendentu.
varēja taču izdomāt konkrētu mērķi tuvākajiem pieciem gadiem un tad pie tā arī turēties, nevis apātiski mētāties apkārt...
šobrīd peldam, nezinot gala mērķi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.