Lietotājvārds
Parole
Un tad atkal kārtējo reizi skolotājam būs jāpārkvalicējas mācoties dažādos kursos,pat dažādās skolās ,lai varētu mācīt šo priekšmetu-veselības mācību,jo iepriekš iegūtā izglītība jau būs nederīga un iestājies noilgums...cik var ....par skolotājiem?
saulesbērns 26.09.2013. 09:09:27
katrā stundā netieši uzsveērt, cik labi,ka esi vesels, kas notiek ar Tev, kad sporto, peldi vingro, skaists augums, neuzsvērt cik slikt ir pīpēt, pašiem rādīt piemēru, diemžēl daudzi skoltāji paši smēķē un pilsētā 'skursteņi 'kūp uz neb'ēdu arī mātēm ar mazuļiem nekas nav labāks par paraugu unlabu sporta sisitēmu skolā visiem bērniem
Smieklīgi: "kopš soc.zinību ieviešanas situācija nav uzlabojusies", tātad, nav arī pasliktinājusies salīdzin. ar laiku pirms ieviešanas. Vai vienīgais iemesls skolēnu kaitīgajiem ieradumiem ir soc.zinības veselības mācības vietā?? Citu cēloņu un iemeslu nav? Kur ir pētījums par cēloņiem un iemesliem, kāpēc tik daudz skolēnu piekopj kaitīgus ieradumus? Tas varbūt ļautu patiešām novērst, pārliecināt utt., bet vieglāk ieviest "speciālo priekšmetu" netikumu apkarošanai. Garāk un biežāk stāstot, cik slikti, izskaudīsim? Un vispār, klausoties Circenes kundzes viedokļos dažādos jautājumos, šķiet, ka drīz smēķēšanu sāks vainot arī cunami izraisīšanā.
Kā tad palika ar to, ka veselības mācība tika pievienota sociālajām zinībām? Un tagad iznāk, ka tas bijis kārtējais čiks? Priekš kam tad socialās zinības vispār vajadzīgas? Vajadzēja atgriezties pie veselības mācības, ekonomikas un tiesību pamatiem, kur katru māca speciālists - biologs, matemātiķis - ekonomists, vēsturnieks? Vai varbūt veselības pamatus mācīt bioloģijā tā vietā, lai tik sīki mācītos par to, ka sliekas apnediksam ir āķītis un blusas oliņai vāciņš?
Ne jau no zināšanu borēšanas stundās kāds kļuvis veselāks!!! Ka tik mums tāpat kā Vācijā un Skandināvijā, gudrie Briseles onkuļi un tantes negrasās mācību saturā pamazām integrēt teorētiskās seksa tehnikas nodarbības, pret kurām normāli vecāki jau minētajās valstīs sacēluši traci... Redz, virsraksts tāds daudznozīmīgs un neko neizteicošs.
Cilvēka bērns 25.09.2013. 09:11:34
Skola kārtējo reizi meģinās aizstāt ģimeni un sociālos dienestus? Liksim sportot bērnam, kuram tētis pusmužu nogulējis uz divāna, skatoties futbolu? Vai intensīvi mācīsim nesmēķet tam, kura klātbūtnē mamma regulāri smēķē?
Jūs vispār virsrakstu lasat???
Es arī neatrodu
Observētājs 24.09.2013. 15:26:34
Tālāk par bioloģiju neko par pareizu veselību neiemācīsies.
Diemžēl veselības mācība "it kā" koncentrējoties uz atkarību, seksuāli transmisīvo slimību, agrīnas grūtniecības u.tmldz. lietu pseidoprofilaksi, aizmirst patiesību, ka visu šo lietu pamatcēlonis ir novājinātas ģimenes un mīlestības trūkums savstarpējās attiecībās. VM paredzētaajā veidā profilaktēt bez rezultāta var bezgalīgi.Darba pietiks daudziem.
Mana pieredze 24.09.2013. 14:32:39
Neuzskatu, ka veselības mācības priekšmets būtu jāatjauno. Šie jautājumi tiek izskatīti pietiekami gan sociālo zinību stundās, gan bioloģijā, gan klases stundās, gan mājturības stundās. Man šogad ir pirmklasnieki - saskaitīju par veselības jautājumiem šajā mācību gadā dažādos priekšmetos kopā būs 10 stundas. Domāju, ka tas ir gana daudz, lai šie jautājumi bērniem nekļūtu apnicīgi. P.s. Veselīgs dzīvesveids sākas mājās, vērojot savus vecākus.
Gribu izmantot spēli audzināšanas stundā ,iegāju dotajā mājas lapā un nevaru atras spēli .Kāds gudrāks varētu apgaismot.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.