Lietotājvārds
Parole
mjaa , taadi ir tie pusaudzi... kaadreiz jau mees ar esam meiginaajusi ...
@mamma 03.12.2013. 10:23 03.12.2013. 14:38:24
Nu un? Nevienam nav jālasa pāris bērneļu, kas izdomājuši "pablēņoties", sarakstītās muļķības un rupjības. Tam nav nekādas saistītas ar konkrēto tēmu.
Forši komentāri, bet es šaubos, ka vārdiem sekos darbi. Tās ir tukšas runas, kā daudz kas cits!!!!! :D :D
@mammai.......................kur ir garantija, ka šos te komentārus nerakta Jūsu bērni vai viņu draugi
Jā, es arī vakar gribēju zināt, vai vecāki vispār zina, ko viņu bērni raksta publiskā telpā, bet komentāri pazuda.
@mamma 03.12.2013. 07:40 03.12.2013. 08:59:42
nopietni? pāris muļķu sarakstītu murgu nevar "spriest, cik situācija ir nopietna". šādiem komentāriem nav jābūt publiskā telpā, šeit tomēr apgrozās arī bērni...
Vakar vakarā šeit bija pāri pa 70 komentāriem , bet šodien lielākā daļa ir ir izdzēsta.!!!!!! Tagad man ir skaidrs kāpēc nekas nenotiek valstī ,lai glābtu bērnus no apreibinošām vielām,......... jo viņu it kā nav, vai ne Jo... Pēc dzēstajiem komentāriem varēja spriest ,cik nopietna ir situācija, Es vēlos paskaidrojumu no e- klases!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ģimene ir valsts pamatšūna, slima ģimene, slima valsts !Visi paradumi veidojas ģimenē !
Narkotikai. Un cik garu dzīvi tu tā domā nodzīvot?
Es kurīju zāli,dzeru lietoju ripas un baigi forša dzīve iesaku to darīt visiem.:)
es laikam esmu vieniigais, kurš nekad nav mēģinājis un nemēģināšu, un laikam esmu stulbs, jo arī nemīlu piedzerties līdz komai, vispār nedzeru. Tāpēc mani sauc par dīvainu.
kaut kāds murgs. Vecāki paši pīpē, un vēl pie tam bieži, bet negrib lai bērni pīpē. es pate nepīpēju, bet iedomājos par tiem kuru vecāki pīpe. kāda nozīme, viņi pīpē, vai viņi elpo vecāku dūmus? šitas ir kaut kāds murgs. turklāt jauniešiem neko ieskaidrot nevar. ja gribēs pamēģinās, un nekas neatturēs. jo īpašāk ja ir iespēja nozagt no vecākiem.. varbut tad vsp varetu aizliegt pipesanu.. savaldak jau šis neatrisināsies...
76% ir pamēģinājuši? Drīzāk jau tuvu 90%
Es zinu vienu 11 gadīgu zēnu kas iet manā paralēlklasē un viņš pīpē es pat redzēju!
Pīpēju gadu, sapratu ka tas kaitē man, un ar gribasspēku atmetu, 15 gadi. Pašai kauns par to ko darīju, diemžēl draugus ietekmēt nav iespējams. Tiem kuri sporto vairāk jāstāsta par to kā tas kaitē karjerai nākotnes, vai kā tas bojā ķermeni, tas līdz.
+ vēl legālas narkotikas. Mierīgi aizej un nopērc.
Vecākiem jātiek galā, vecākiem jāmaksā sodi, bet ko dara pašvaldības lai izķertu dīlerus, un lai veikalos nebūtu tik viegli nopirkt alkoholu un cigaretes. Tā jau ir ne tikai vecāku sāpe un problēma bet visu mūs- sabiedrības. Uzskatu, ka ir jāveido tādas pat akcijas, ka pirms "Jāņiem" pret braukšanu dzērumā, tikai pamācošas, kur parāda kas notiek ja tu lieto alkoholu ,narkotikas utt. Ne jau visi vecāki kuriem bērni ir iepinušies nepareizās kompānijās ir bezatbildīgi, bet diemžēl mūs neklausa un tās kompānijas tagad ir ļoti daudz.
Ko tu neteiksi 02.12.2013. 17:38:32
NĒ NOPIETNI?? NEVAR BŪT...
Tas viss maksā naudu. Vecāki, neesiet pārāk devīgi!
Nu es nedomāju, ka tas ir stilīgi- pīpēt. Kā nekā, var smagi saslimt.
Smēķēt vairs nav modē
Nesmēķētājs(Kachok) 02.12.2013. 15:23:47
Nav jēgas, to stāstīt stundas, jo tik un ta skoleni neklausīsies un būs vienalga! Ja viņi iet smēket nepilngadīgie, tad lai ziņo policijai, lai vini raksta protokolu! Ja, tas nepalīdzēs ta ir skolēnu un vecāku problēma. Un ja skolēni sāk pīpet, tad to nevar apstadināt nekadīgi, jo tā ir atkarība(kaut, ja ari vecāki pieverš tam uzmanību!)
Man pusaugu gados nebija izpratnes par kaitīgumu ilgtermiņā. Atceroties savu domu gājienu 15 gadu vecumā, tas bija mazliet pārāks kā pandai, bet ne īpaši vairāk. Tajā vecumā smēķēšana un dzeršana (vai runāšana par smēķēšanu un dzeršanu) veicināja pašapziņu un socializēšanos. Mana foršā 81. gadu vecā vecmāmiņa gan gāna mūsdienu pusaudžus, bet paga, paga, nepaiet ne diena vai divas, kad pārskatot fotogrāfijas uzpeld tādi stāstiņi, kā līšana naktī pa logu, lai pretēji vecāku gribai diebtu caur mežu uz zaļumballi. Starp citu, ja palasa kriminālziņas iz 19. gds. beigām un 20. gds. sākuma, tas mūsējās un to laiku pandas tādas pašas vien ir. Tas protams nenozīmē, ka nav jāmēģina meklēt veidi, kā mazināt šos kaitīgos paradumus.
Lielāku un aktīvāku darbu no pilsētas kārtībnieku, policijas puses sabiedriskās vietās- pie veikaliem, skolām, u.tt. Vairāk un iespaidīgākus administratīvos sodus. Ar brīdinājumiem un parunāšanu par maz. Naudas sodu, lai nepilngadīgo skolēnu vecāki maksā.
Kad jaunieši nav bijuši "gudrāki" par visu pasauli un kad ņēmuši par pilnu pieaugušo pamācības?
skolotāja un mamma 02.12.2013. 13:27:09
Saprotu mammas izmisumu, bet ... Ir lērums likumu pieņemts, kas NEDARBOJAS! Nav atļauts smēķēt sabiedriskā transporta pieturās (kurās, starp citu, transportu gaida gan sākumskolas skolēni, gan topošās māmiņas). Jūs esat redzējuši pašvaldības policijas patruļas, kas vismaz pabiedē smēķētājus??? Nav atļauts smēķēt daudzdzīvokļu māju kāpņu telpās, bet mans kaimiņš kūpina uz nebēdu gan kāpnēs, gan liftā un par maniem iebildumiem pasmejas. Saukt policiju? Smieklīgi. .. Ir lasīts, ka smēķē slimnīcu gaiteņos un medicīnas darbinieki netiek ar šo sērgu galā ... Varbūt tad, kad arī pie mums nesmēķētājiem darba devējs maksās par 10% lielāku algu (jo mazāk slimo un neņem "pīppauzes" ), kad smēķētājiem būs lielākas pacienta nodevas ārstniecības iestādēs, jā, varbūt tad kaut kas mainīsies.
Nekas netiek darīts, lai mazinātu smēķēšanu bērnu vidū + vēl brīvi tirgojās ar dažādu narkotisko zālīšu maisījumiem Jaunieši no 12 gadiem smēķē gan cigaretes gan marihuānu, lieto alkoholu. Un visiem nospļauties, saka lai ģimenē tiek galā, bet kā ...runāt ar viņiem?- viņi neklausās. Izolēt , nelaist uz skolu, atņemt telefonus ? - tas ir neprāts. Ko līdz viņi iziet no mājas viņiem viss šis ir brīvi pieejams, un diemžēl tā tagad ir gandrīz modes lieta.
Kāpēc lai jaunieši par to aizdomātos, ja ir piemērs no vecākiem, kuri paši smēķē no rīta līdz vakaram...ejot pa ielu paveras drausmīga aina - smēķē tik liels vairums pretimnācēju, ka vemt gribas! Tad ko jūs gribat no jauniešiem?
kaut kas nav ar šo sabiedrību... vai ir kaut viens normāls arguments tam, lai sāktu smēķēt?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.