Lietotājvārds
Parole
Prieks dzirdēt, ka mūsu mazā valsts, progressē līdzi citām lielvalstīm.
Ja vidējā Latvijas skolotāja alga ir 3. vietā no apakšas, tad kurā vietā ir lauku skolotāja alga (par slodzi Ls 210 uz rokas). Mēs strādājam atbildīgi, daudz brīvprātīgo stundu nostrādājam ( tas-"kā maksā, tā strādā", ir tikai aizsargreakcija). Bet vajadzētu varbūt , kā bankā, veikalā, poliklīnikā u.c iestādēs- darbalaiks beidzies- velti klauvē pie durvīm! Nevienam tas jocīgi nešķiet. Varbūt kāds iedomāsies pagarināt darbalaiku!!
Zinu, KĀ skolēni aizpilda visdažādākās anketas, to skaitā arī tās, kas attiecas uz starptautiskajiem pētījumiem. Tāpēc ticamības pakāpe šādiem pētījumiem ir visai zema.
Nu ko tad te brēkā par mūsu zemo līmeni blakus rakstiņos!
Priecājieties. Tātad var neko nemainīt, ja reiz vidējais līmenis. Priekš kam skolotājiem algas, rezultāti tik un tā apmierinoši. Kas grib labāk, lai brauc uz ārzemēm.
Tas ir skumji.
Turpinām izspiest no esošās sistēmas maksimumu, cenšoties iztērēt pēc iespējas mazāk. Šaubos vai šāda sistēma spēs nodrošināt arī progresu. Ir jāmaina sistēma un beidzot jāiegulda izglītības sistēmā atbilstošs finansējums.
tas ir sasniegts ar 3. zemākajām skolotāju algām attiecībā pret IKP...pasaulē.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.