Lietotājvārds
Parole
3 skolnieku mamma 29.08.2013. 10:33:09
nesaprotu,ko var diskutēt mēnešiem ilgi par tēmu,kas pirks DB? ja jau valdība grib lai vecāki pērk DB,tad vismaz derētu palielināt bērnu naudu! ko var iegadāties par nieka 8 Ls? NEKO! tātad-maksājiet mammām NORMĀLU bērnu nanudu,nevis grašus,un tad arī pirksim DB! Bet ja bērnu naudu nemaksājiet,tad dodiet lielākus finansējumus skolām,lai skolas ir spējīgas iegādaties saviem audzēkņiem DB.
Mazajās pašvaldībās izdomā kā izgrozīties un kā nopirkt skolēniem nepieciešamo, neprasot vecākiem. Man lauku skolā nekad nav prasīts pirkt kādu mācību grāmatu (izņemot svešvalodas, un arī tās ne vienmēr). Toties skola atrada sponsorus, kas apmaksāja bērniem braucienus uz teātri, operu, uz kalnu slēpot. Šķiet, tieši lielākās pašvaldībās izglītībai pievērš mazāku uzmanību un līdz ar to atvēl mazāk līdzekļu. Toties bļauj skaļāk par visiem...
kā tautas pasakā 28.08.2013. 00:22:11
Nu gluži kā latviešu tautas pasakā par neizlēmīgo puisi - nu tad precies... nu tad neprecies... nē, nu tad tomēr precies! Nebūs jāpērk... bet, ja nepietiks līdzekļu, varbūt būs jāpērk... nē, nu tak nedrīkst likt nopirkt... bet varētu pirkt, ja vēlas ... =)
Bet mūsu skolā viss ir labi. Skolotaja pati piezvanīja un pateica, ka pirkt DB nevajag :)))
Jautājumi, ko portāla e-skola apmeklētāji vēlējās uzdot Rīgas domes un departamenta vadībai http://www.iksd.riga.lv/public/55448.html#rd-comment-list
Atgādinājums, ka šobrīd veiktajos MK noteikumos ir definēts, ka darba burtnīcas pērk pašvaldība, līdz ar to šādu skolas lūgumu vecāki ir tiesīgi neakceptē. Šādā gadījumā jāvēršas Tiesībsargu birojā. Šādi skolas-pašvaldības pārkāpj likumu!
jau sākās :)) Ja jau Rīgā nevar spēt iepirkt tās burtnīcas, tad kā to varēs citur?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.