Lietotājvārds
Parole
Ja konference pieņems lēmumu streikot, un nevis vienu dienu, bet tikmēr, kamēr pedagogu zemākā darba likme netiek palielināta līdz vismaz TRIM Latvijas Republikā noteikto mēnešalgu līmenim, tad apsolos atkal iestāties šajā arodbiedrībā. Kamēr LIZDA ir kā "lupata", tikmēr nav vērts ar biedru naudu šo organizāciju pabalstīt.
----> no skolas 08.10.2013. 13:07:19
Pievienojiet vēl to psiholoģisko teroru? ko lieliski prot piekopt atsevišķu skolēnu vecāki.
Ko līdz runāšana, kad nav darīšanas. Runāt bez jēgas jau var līdz pastardienai. Labāk beidzot sākuši ko darīt.
manā skolā direktore atklāti ir pateikusi---ejiet projām, tik kur jūsaiziesiet, kādu darbu tu proti vēl darīt!!! Un bezjēdzīgie paīru kalni, skolotāji jau septembrī ir pārslogoti, un tik aizicina celt skolai slavu!!!!
vispār ciniski 08.10.2013. 10:55:19
KĀRTĒJĀ darbošanās imitācija - runāsim, diskutēsim, spriedīsim, attīstīsim, izstrādāsim, prognozēsim, analizēsim ... Tikai reālajā dzīvē NEKAS NEMAINĀS. Skolotājs klunkurē pa dzīvi (skolu), kā nu varēdams un mācēdams, tiek vai netiek galā ar savām problēmām, pačīkst, pavaimanā ... dabū kārtējo "samazgu šalti" aiz apkakles, noslaukās un ar cēlo misijas apziņu klunkurē tālāk
Arī skolā ikvienam ir risks kļūt par psiholoģiskā terora upuri. Ir divi psiholoģiskā terora veidi: pirmais ir darbinieku un pedagogu īstenots psiholoģisks terors (angļu valodā - mobbing), otrais - skolas administrācijas īstenots terors (angļu valodā - bossing). Skolas administrācijas terora pamatizpausmes ir bezjēdzīgu vai neizpildāmu pienākumu uzdošana, pastāvīga kritika darbā, ignorēšana, nesarunāšanās, mutiski draudi u.tml. Daudzās skolās to īpaši izjuta pagājušā mācību gada nogalē, kad tapa Atklātā vēstule IZM ministram Vj.Dombrovskim http://www.apollo.lv/zinas/atklata-vestule-izglitibas-un-zinatnes-ministram-vjaceslavam-dombrovskim/574301 Jebkāds terors darba vietā noved pie upura veselības traucējumiem - augsta asinsspiediena, sirdsklauvēm, kuņģa un zarnu trakta saslimšanām, čūlām, muskuļu sasprindzinājumiem, stresa izraisītām hroniskām un psihiskām saslimšanām vai pat pašnāvības. Ceram, ka arī šī tēma tiks aktualizēta konferencē.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.