Lietotājvārds
Parole
Žēl, ka tas neliek domāt par vēstures mācīšanos.
Ir nu gan laiki pienākuši,kā PSRS-sākās cenzūra visā pilnībā.Vecāki stāsta bērniem ka "okupācijas laikā"ārstu apmeklējums bez maksas, bet tagad jāmaksā,ka izglītība bez maksas,bet tagad jāmaksā,ka bija darbs, bet tagad klīsti kā rēgs,bija garantēta pensija,bet tagad jāsāk domāt vai būs....,Latvijā vēsturi sāk pārvērst pēc politiķu iegribām,bet ne pēc tās realitātes.Bērniem skolās ir jāstāsta un jārāda filmas par jebkuru laika posmu un jāveic pārrunas,analīze.Jāliek domāt pareizi ar patriotisko audzināšanu.Vēstures mācība šodien novesta līdz kliņķim,jo var ielikt vērtējumu par "skaistām acīm".Lūk viens interesants piemērs no skolēna darba:Hitlers Napoljona vadībā iekaroja Maskavu,bet Kutūzovs pēc Staļina pavēles Maskavu atkaroja;Jaunā strāva tiek ražota Latvijā, lai attīstītos rūpniecība. Šie izteicieni un reportāžas uz ielām liek domāt mums par vēstures mācīšanu Latvijas skolās.
Kas tad šo s maldīgos materiālus drukā. apstiprina un iepērk? Visur tās vispārīgās frāzes, apgalvojumi, pasniegti kā fakti un īstenība! Lūdzu- konkrētus piemērus! Pietiek to vispārināto melu!!! Ja palasa ar skolu nesaistīts cilvēks, rodas iespaids, ka visi skolās strādājošie piežmiedzami!
fui 02.04.2014. 13:32 Pirms kāda laiciņa frizētavā gaidot skatījos, laikam, pirmo baltijas kanālu. "Laikam"?! Cik esmu skatījusies šo kanālu, nekad aprakstītās "muļķības" nebiju manījusi. Atliek vien brīnīties: kad jums tā paveicās?! un kā es tās palaidu garām:)
bijušais skolotājs 02.04.2014. 22:09:50
Jā, tos PSRS fanus ir jāpiežmiedz!
Gomoprogramma sākot no bērnu dārziņiem!!! - tā jau nav naidīga, vai nē? lai ģimenes mums būtu dažādas pēc orientācijas, nevis pēc valodas:)
Druviete darbojas MonsterHigh biedrībā, lai visus mūs sastrīdētu. Kaut vienu naidīgu bukletu no skolas lai parāda...
Interesanti... bērni mācās pēc tām pašām Lavijā drukātām grāmatām (arī krievu skolās, arī bilingvāli), tie paši kontroldarbi kā visās skolās. Programmas ir vienādas! Kuru Druviete mēģina tagad maldināt? Savu slimo elektorātu?
Viņi tacu ir dīvaini! Mūžīgi tiem trūkst tā, kas ir citam.
vēstures skolotājs 02.04.2014. 17:53:58
Tad jau I. Druvietes kundzei jāpadomā par vēstures stundu skaita palielināšanu... Ar 1 stundu Latvijas vēstures nepietiek, lai skolēniem pilnvērtīgi izklāstītu tēmu.
Tieši tā. 02.04.2014. 16:45:06
Tā ir klaja tautas maldināšana un sakūdīšana. Par šādu materiālu izveidošanu, izplatīšanu būtu jāsoda gan naudas, gan nopietnākā mērā arī cietuma ziņā.
liela atšķirība
tas ir galigi garam, kada atskiriba
Pirms kāda laiciņa frizētavā gaidot skatījos, laikam, pirmo baltijas kanālu. Tajā raidījuma vadītājs it kā atbildēja uz vēstulēm, ko iesūtījuši Latvijas skatītāji. Amizantākā bija sūdzība par to, ka skolā netiek izmantotas lētas Krievijā gatavotas matemātikas grāmatas, bet gan par dārgu naudu tās tiekot iepirktas no ASV (no kā gan cita). Pēc vairākām šādām muļķībām, citā raidījumā, tika skaidrota angļu vārda "money" izcelsme - uzminiet kāda? Saknes, protams, meklējamas, krievu vārdā заманивать :). Štrunts par latīņu "monet" un tml. Ir gadījies pavērot arī raidījumu "bez cenzūras" - murgs kaut kāds. Kā var izturēt šādus nepārtrauktus melus, turklāt tik ļoti primitīvus?
nu gan drosmīgi palikuši...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.