Lietotājvārds
Parole
Vai tad jauns mācību gads nesākas septembrī? Tā tik skolotājus var kāst! Atkal pus gadu ietaupīs. Ja septembrī būsi sācis strādāt, janvārī jau diez vai prom skriesi! No septembra līdz janvārim atkal par pusi samaksās? Jāsolidaizējas ar ģimenes ārstiem. Viņi jau tagad pelna normāli, bet par savām tiesībām prot cīnīties!
Kandavā plānots dibināt Kandavas Deju skolu - nē to akreditēs!
atbilde -> no skolas 10.06.2014. 11:52 10.06.2014. 18:03:36
To nu nekādi nav iespējams izdarīt, citādi adminu radinieki, draudzenes un draugi paliks bez darba
Samaziniet skolās mākslīgi radīto liekēžu štatu sarakstu!!!! Skolnieku skaits samazinās, priekšnieku – palielinās! Un katram vajag papīru priekšā un pakaļā. Spēj tik rakstīt! Nav laika stundām gatavoties!
Darba apjoms nepārtraukti pieaug,skolas administrācija gada beigās pieprasa tādus pašvērtējumus,ka nezini ,kā aizpildīt,katru gadu viens un tas pats,nesaprotu ,kam tas ir vajadzīgs,kad beigsies šī administrācijas patvaļa?
>>>> pelei solījumi no LIZDAS mājas lapas 10.06.2014. 10:27:54
LIZDA padome 18.jūnijā tiksies ar izglītības un zinātnes ministri Inu Druvieti, lai pārrunātu iespējamos modeļu variantus un konkrētu rīcību visu pedagogu veicamo darba pienākumu apmaksai no 2015.gada.
Kur palika solījums, ka 30 maijā būs pedagogu darba samaksas modeļi? Varbūt kaut kur ir publicēti? Lūdzu palīdziet atrast!
Šogad Saeimas vēlēšanas - visiem jābūt baltiem un pūkainiem. Par nepopulāriem lēmumiem tiks lemts ziemā. Lūgsim Dieviņu un cerēsim, ka solīto 21/40 vai 21/36 modeli šoruden sāks aprobēt Latvijas skolās! Pietiek skolotājām tēlot brīvprātīgās misionāres!
apvienošana 09.06.2014. 10:34:44
vai šī skolu vadību apvienošana tiešām dod kaut kādu reālu efektu? vai tiešām tas ieguvums ir tās ņemšanās vērts?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.