Lietotājvārds
Parole
ar nelielu ironisku piesitienu > mamma 28.08.2014. 15:29:13
Jā, mani kā skolotāju arī satrauc iekšējais klimats. Kad visu starpbrīdi ir dežurēts skolas gaitenī, dabūts pa galvu ar kādu lidojošu skolas somu vai planšeti, kad caur manām ausīm izskrējuši vismaz kādi 150 lamu vārdi, no kuriem vismaz 5 diezgan droši bijuši adresēti man (kāpēc? nu, vienkārši tāpēc, ka es atrodos gaitenī un neļauju tās somas tā lidināt!), tad man ir neiedomājami grūti ieiet klasē un sākt savu mācību stundu ar gaišu smaidu sejā un labestīgu attieksmi pret visiem šiem delveriem. Pagaidām man vēl izdodas, bet vispār par savu psiholoģisko drošību nākotnē esmu nobažījusies ...
Ar bērniem viss kārtībā, jūtas labi un nekas viņus neapdraud. Starpbīžos spaida tik savas planšetes. Savukārt skolotāji nevar strādāt ar datoriem, kuri ir pusstundu jāiekurbulē!
Par ārējo drošību skolās es neuztraucos, neredzu tam pamatu. Mani satrauc iekšējas klimats skolās, ko izraisa paši skolēni un skolotāji. Manuprāt, tas kreitni vairāk apdraud bērna psiholoģisko drošību.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.