Lietotājvārds
Parole
Prom no skolas un vēl ātrāk prom no LIZDAS! Kādi solījumi! Papīrs visu panes!
n 31.01.2014. 14:32 Neticu neviena LIZDAs līderu vārdam! kam no tā labums? Kuru no LIZSA skolotāju ticība vai neticība interesē?
Nu nav tak skolotājiem arodbiedrības 02.02.2014. 18:16:59
LIZDA galvenokārt darbojas darba devēju - skolu vadības (direktoru un vietnieku) interesēs - gan vairāk to varaskāro un varulietojošo. Ir gan laikam kaut kur arī citādi direktori, bet to kļūst arvien mazāk.... Paskatier, kur komisijās ir skolotāji? Nu nav. Tikai skolu vadība - tā ka LIZDA jau nav nekāda arodbiedrība, kas darbojas darbinieku interesēs (viņi jau īsti pat nesaprot skolotāju problēmas, pat negrib saprast...). Tā ka ir dīvaini gaidīt no darba devēja darbiniekiem labvēlīgu algu politiku - tā būs labvēlīga tikai direktoriem ar plāsu manipulācijas iespēju un izmantošanai TIKAI sev tīkamajiem skolotājiem (kamēr šie rīkojas tīkami...).
Zenta -> Nu ja 01.02.2014. 16:27:53
Domāju pat ātrāk , gada laikā varētu "iekļauties" .....
Es jau no arodbiedrības ārā!!!!
Nu ja > Zenta 01.02.2014. 12:13:51
Citēju: "Manuprāt viņi bija domājuši: "10 % no Eiropas vidējās algas". Šādu rezultātu sasniegt būtu daudz ātrāk." Kā tad - nepaietu pat gadi septiņi astoņi ... un būtu mums vēl viens "veiksmes stāsts"
Vai tik raksta rakstītāji nav kļūdījušies? Manuprāt viņi bija domājuši: "10 % no Eiropas vidējās algas". Šādu rezultātu sasniegt būtu daudz ātrāk.
Neticu vairs nekam un no LIZDAs beidzot taisos stāties ārā. Iesaku to darīt arī citiem. Lai paši nāk pastrādāt skolā. Ja man ir 21 kontaktstunda, es vienalga visus darbus nevaru padarīt pārējās 19 stundās. To varbūt var mūziķis, sporta skolotājs, mājturības , bet ne latviešu valodas, matemātikas skolotājs. Kādi 10 %līdz Eiropas vidējai algai! Cik GADSIMTIEM jāpaiet!? Neticu! Arī grūti noticēt, ka Druviete ko mainīs. Izplānos un pilnvaras beigsies. Kā mūs muļķoja, tā muļķos!
Kāpēc 17.00? Vai tad skolotāji būtu sliktāki par citiem, viņiem pusdienas pārtraukums nepienāktos? Tie starpbrīži starp stundām pārsvarā tiek izmantoti, lai sakārtotu darba vidi nākošai stundai, obligātajām - neapmaksātajām dežūrām, kārtējo papīru drukāšanai un arī skolēnu konsult'ēšanai. Tātad skola būs jāslēdz 16.00 - tad tiešām būs nostrādāta 8 stundu darba diena
Un kas maksās par virsstundām? Vai 17.00 skolai atslēga priekšā kā citām iestādēm?
R.Ķīļa laikā skolā rīkojām aptauju par 40 stundām 31.01.2014. 15:49:19
Pāreja uz 40 stundu darba nedēļu ir kā "karsts kartupelis" gan ministrijai, gan LIVA (direktoru arodbiedrībai) un LIZDAi. Mūsu skolā veicām skolotāju un administrācijas anketēšanu ar tikai vienu jautājumu - "Vai Jūs atbalstāt 40 stundu apmaksātu darba nedēļu skolotājiem, ja tiek saglabāta līdzšinējās 21 kontaktstunda nedēļā?" Lielākā daļa skolotāju atbildēja apstiprinoši. Noraidoši atbildēja skolotāji, kas šobrīd strādā vairāk kā pusotru slodzi vai arī strādā vairākās skolās. Jaunajiem pedagogiem (līdz 35) tas bija pašsaprotami, jo šobrīd, piemēram, par mācību materiālu gatavošanu interaktīvajām tāfelēm, neviens nemaksā. Arī par laiku, kas jāveltī neskaitāmo papīru aizpildīšanai ("obligātā dokumentācija") neviens nemaksā. Un kuras citas profesijas pārstāvji ņem darbu līdzi uz mājām!? Skolas administrācijas pārstāvjus uztrauca fakts, ka pietrūks skolā telpu, kur skolotājiem uzturēties 40 stundas nedēļā, lai pilnvērtīgi varētu strādāt. Esot taču jākontrolē, vai visas 40 stundas atsēdi skolā! Varbūt tiek plānota čipkaršu sistēma darba laika uzskaitei skolotājiem!?
Es arī neticu LIZDA. Neadekvāta rīcība, tukša muldēšana un totāls bezzobainums.
Neticu neviena LIZDAs līderu vārdam!
19.marts, acīmredzot, būs interesants datums. tad arī redzēsim vai valstij tiešām rūp izglītība un vai LIZDA ir mugurkauls.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.