Lietotājvārds
Parole
bus labi
skoals piens jauka ideja bet skolas auglis ir katru gadu taka nemuldi
Skolas pienu var dalīt kaut 5 dienas nedēļa, bet Skolas auglis 3x nedēļā.
Skola vienojas ar zemniekiem par Skolas augli, un ar uzņēmumu par Skolas pienu. Populārākais ir Tukuma piens, zemnieki gan ir ļoti daudzi, turklāt spējīgi piegādāt ābolus līdz pat jūnijam, arī burkāniņus, dzērvenes.
Diemžēl programma SKOLAS AUGLIS ir noslēgusies 24. janvārī!!! Pienu var dot un to piena uzņēmumiem sedz visu gadu, bet latviešu zemniekiem tikai no 1.oktobra 2013. gadā līdz 24.janvārim 2014. gadā!!!!!
Jautājums - cik bieži programma paredz augļu došanu bērniem? Ikšķilē dod burkānus vai ābolu, neregulāri. Pēdējo nedēļu nekas nav bijis.
Protams, ka apvienot 03.02.2014. 15:04:22
tas būtu efektīvāk un lietderīgāk! Bet vai skolas vadība grib, lai ir efektīvi un vai tās rūp bēnu intereses?
EK jau var rosināt divas programmas apvienot vienā, Toties mūsu bāleliņi, programmu vadītāji, ātri vien pierādīs apvienošanas nelietderīgumu. Kā ne kā apvienojot, no pasākumu vadīšanas, koordinēšanas, uzraudzības, kontroles nāksies pusi vadības sastāva atbrīvot. Tas nu nekur neder.
varbūt kāds var sīkāk pastāstīt, kā viņa notiek? skolas vienojas ar kaut kādiem piegādātājiem? tiek izmantoti vietējie ražotāji vai palielinām importu?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.