Lietotājvārds
Parole
Ogres skolās neviens neko nemēģina bērniem skaidrot.nekādu mācību stundu,kur varētu paskaidrot par "spaisa" kaitīgumu,kā pasargāt sevi ārpus skolas no visādiem pedofīliem un izvarotājiem,nemāca drošību ārpus skolas,visiem viss ir .... vienalga.
Анонимка... 04.04.2014. 20:22:50
А зачем это делать? Просто дети которые употребляют наркотические вещества называются наркоманами и с ними надо бороться только в особых условиях а как написала "мама 3х" проводить преверки, это не поможет. Только деньги потратить))
Uzrīkojot grandiozu kampaņu, MĒS pieaugušie, veicināsim izglītošanos šajā jautājumā. Kampaņa jāveic par sekām, ko nodara legālās narkotikas, nevis par to izcelsmi!
Vājprāts.
ja atmiņa neviļ,valstī smēķēt aizliegts visiem nepilngadīgajiem,bet ziņās nepārtraukti tiek pieminēti tīņi,kas appīpējušies. Tātad likumu pārkāpj gan tie,kas pīpē,gan tie,kas pārdod. Kāpēc nav nekādas reakcijas no policijas puses uz šiem faktiem? turklāt pilni kakti ar bērniem,kas velk dūmu,tikai nav manīts,ka likumsargi viņus ņemtu ciet. Varbūt labāk tērēt naudu policistu algošanai nevis muļķu atveseļošanai?
Jārīko skolu direktorēm izbraukuma seminārs - var arī kaut kur tuvāk, ne uz Barzīliju uzreiz
arī mamma > мама 3х 03.04.2014. 11:01:43
Idejas jau mēs varam piedāvāt, citu par citu labākas un drosmīgākas. Bet ... kamēr valstiskā līmenī CILVĒKS, arī BĒRNS, viņa dzīvība, veselība, labsajūta, netiks uzskatīta par VĒRTĪBU, kas nav naudā izsakāma, nekas būtiski nevar mainīties. Cilvēki (arī bērni un pusaudži!) jūtas lieki, apreibinās, brauc prom, izdara pašnāvības ... Bet varasvīri plātās ar IK cipariem, peļņas % un stāsta savus pašsacerētos "veiksmes stāstus".
мама 3х 03.04.2014. 10:33:14
Может, объявить по школам, что с нового года будут выборочно или поголовно без предварительного предупреждения проверять на наркотики. А их следы в крови остаются чуть не месяц. Сделать несколько рейдов, когда у всех без исключения берут кровь. Дорого конечно, но здоровье нации дороже денег. Конечно, подсевшего наркомана эта страшилка не остановит, а вот те, кто еще только собирается попробовать, может быть передумают. Правда, тогда в одночасье выявится огромное количество наркоманов, а государство к этому не готово, и что с ними делать..?
Prātā ir tas, ko vakardienas raidījumā LTV1 teica Elbakjans, proti, ka šo visu biznesu piesedz ietekmīgi cilvēki..
Vai LIVA plāno katrai skolas direktorei un mācību pārzinēm, sekojot motobraucēju piemēram, uzdāvināt pa beisbola nūjai?
"LIVA mudināja sākt vērienīgu skaidrošanas kampaņu, iesaistot tajā vecākus, jauniešus un skolotājus." Vai ne? Nabaga bērni taču NEKO NEZINA un pat NENOJAUŠ, cik kaitīgas ir šīs vielas ... Kamēr politiķi un atbildīgas amatpersonas neizlēmīgi knosās un kaut ko nesakarīgi murmina sev zem deguna, skolotāji organizēs VĒRIENĪGAS SKAIDROŠANAS KAMPAŅAS, kuru lietderības koeficents būs tuvs nullei ... Kas notiek šajā valstī?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.