Lietotājvārds
Parole
No pieredzes 07.04.2014. 01:47:13
No pieredzes saku, ka niggeriem ir viss lielākie cincīši. labi ielien manā analy
Egīls Ozols 07.04.2014. 01:46:41
Es domāju, lai būtu veselīgs cilvēks, vajag ēst daudz spermu un uzkost pa virsu nedaudz nigera dinko.
no pieredzes 04.04.2014. 10:25:57
Jāpiekrīt "senajam". Šopavasar 1. aprīlī mēģinājām skolā atdzīvināt nedaudz piemirstu tradīciju - Joku dienu. Lieli krāsaini plakāti aicināja ģērbties krāsaini un neparasti, starpbrīžos pulcēties zālē, lai stāstītu anekdotes, izpaustos zīmējumos , karikatūrās utt. Kas no tā iznāca? Krāsaini un jocīgi bija saģērbušās galvenokārt skolotājas (arī pensionāres), anekdotes pārsvarā stāstīja skolotājas. Jaunieši, krēslos atgāzužies, smējās un teica: "Nē, nu vispār jau bija forši..." Tas pats notiek Sporta svētkos. Limonādes pudele rokās un skatītāju rindās. Pasarg dievs, tikai nelieciet viņam kustēties!
senais toVoldemārs 03.04.2014. 20:23:18
Agrāk jaunieši paši bija sporta dzīves organizatori- pagalmā futbolu spēlēja, pie koka grozu pieklapēja, ziemā uz dīķa hokeju spēlēja, tagad vajag visu organizēt. Slaisti !
visi tapat zina kas ir Spice, kada jēga citiem to stastit kuri to nelieto. es pati nelietoju un nemaz neteisos lietos tadas vielas un man nevajag nekadu palidus informaciju
Jūties vesels? - SPICE!!!
w to voldemārs 03.04.2014. 12:35:12
un, ko darīt, ja sporta organozators nav skolā (viņa likme vai puslikme ir atdota....)? Tev grauž "pensionāri"? Nezinu nevienu sporta skolotāju, kurš vēlētos pensijas vecumā par to naudu savus nervus bojāt! Tā kā nu paklusē par "pensionāriem" un to "aizraušanu"......., jo tev, kā izskatās, "pensionārs" ir jau 30 gados, ha,ha,ha!
Voldemārs =>=> w 10:34 03.04.2014. 11:32:00
Ja sporta organizators skolā kaut ko dara, ne tikai saņem naudu, tad nav problēmu. Stulbums ir atļaut vadīt sporta dzīvi skolās pensionāriem, kas paši ar savu piemēru nevar aizraut bērnus.
precizēsim - izglītība nav bijusi un , joprojām , nav valdības prioritāte! Katrs cents, kas netiek iedots bērnu un jauniešu sportam, vairākkārtīgi būs jātērē seku likvidēšanā! Elbakjans ar ielu vingrotājiem bīda tikai savas intereses, neredzot likumsakarības. Ir mums te "ielu vingrotāji", kas bicepsus uzaudzē, bet kājas pavilkt nespēj, piedevām, tā ielu vingrošana" notiek "labā kompānijā" uzvelkot dūmu, iedzerot aliņu, paspļaudoties un palietojot.......... vārdus. Vienvārdsakot, "nestresojot". Nez , vai tas ir tas labākais variants!
protams, ir nepieciešams beidzot nodrošināt jauniešiem jēgpilnas ārpusskolas nodarbības, taču nedomāju, ka šoreiz tā būs panaceja. ir nepieciešama pilnīga šo sintētisko draņķu aizliegšana, lai policijai beidzot ir likumīgi līdzekļi šo sērgu iznīdēt...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.