Lietotājvārds
Parole
olu lw gtwikmj kda=w
čau, negribi satikties?
Es esmu stulbs
Jjuuu man 2. Vieta
Manuprāt, muļķīgi kritizēt konkursu, izvērtēt, kuras skolas labākas, vai bērni motivētāki. Ir konkurss, ir uzvarētāji un priecājamies par tiem! Lai jauka diena visiem un uzvarētājiem, lai izdevies 15.jūnijs! :)
Gribētu gan iebilst par to mākslu mācīties 1. ģimnāzijā. Mani bērni to beidza, ne viņiem bija privātskolotāji, ne arī esam bagāta ģimene, bet to, ka viņi mācījās ļoti nopietni, gan varu apgalvot. Bez darba nekur nekā nav - ne parastā skolā, ne ģimnāzijā.
Es piekritīšu komentāram. Varbūt nedaudz emocijās rakstīts, bet būtībai piekrītu. Jāatbalsta ar šādiem pasākumiem, jāskubina skolēni, kuri nav tie paši, paši.... Citādāk tā plaisa starp "gudrajiem" un "atkritējiem" veidojas vēl lielāka. Tiem, kuri mācās sliktāk, sāk šķist, ka viņi nekam neder, ka tāpat nav jēgas censties utt.
@ Tā kas raksta Līgai 08.06.2015. 15:43:42
Nu, un tad? Gribat vienkārši pateikt, ka jūsu klase ir labāka par mūsējo? Cik bērnišķīgi! Tikai kašķi meklējiet! Laikam skauž, žēl, ka tā. Es lepojos ar mūsu klasi!!!!!! Īsti malači! Nav jau māksla macīties pirmajā ģimanāzijā, būt ģēnijam un visu laiku mācīties uz 10. Mūsu klasē varbūt nav tie paši gudrāki pēc dabas bērni, bet es ar viņiem visiem ļoti lepojos - viņi patiešām centās, un TAS ir galvenais. Jo viegli jau ir atbalstīt tos mazos ģēniju, kuri aug bagātās ģimenēs, mācās pie privātskolotājām un klases vidējā atzīme ir 9,0.. Tā nav māksla. Man liekas daudz būtiskāk atbalstīt tos, kuriem klājas grūtāk. Tos, kuriem ir grūtūāk atrast motivāciju mācībām... Varbūt viņi ir pieraduši iegūt 4 un 5... Bet tad patiešām sāk censties un visu otro semestri saņem labas atzīmes, jo cenšas kā traki!!
Jē, šogad skatīsimies Jūras laikmeta pasauli! :) Forši arī būtu Pitch perfect. Citas filmas pašalik nav foršas kino.
Vai būtu arī iespēja redzēt visu skolu klašu rezultātus,ja uzvarētāji neesam.
Lieliski, apsveicu! Mūsu klasei vidējais vērtējums 1. sem 8,03 otrajā 8,1
Līga @skolotāja 08.06.2015. 12:31:15
Mūsu klasei ir ļoti laba vidējā atzīme!! Virs 7,8. Un esam topā. Tā ka nevajag. :p
Interesanti būtu uzzināt kādi tad ir vidējie vērtējumi uzvarējušām klasēm. Manuprāt muļķīgs konkurss, jo ir klases, kurām visu gadu ir ļoti augsts līmenis. Tad ko- 1.semestrī tīšām mācīties sliktāk?
AICINĀJUMS 08.06.2015. 10:14:55
Jūrmalas pilsētas Jundubultu vidusskola ( mazākumtautību skola ) aicina darbā VĒSTURES SKOLOTĀJU uz 2015. - 2016.m.g. ! Lūdzu sūtīt CV uz e-pasta adresi jaundubultuvsk@edu.jurmala.lv
guli
Apsveicu visus - gan skolēnus, gan skolotājus, gan vecākus! Ir grūti turpināt progresēt, sevišķi pavasraī . :) :) Mūsu klase mācās labi, bet pavasarī nedaudz palaidāmies -laikam galvā izlaidums un vasara! ;)
Apsveicu visus - gan skolēnus, gan skolotājus, gan vecākus! Ir grūti turpināt progresēt, sevišķi pavasraī . :) :) Mūsu klase mācās labi, bet pavasarī nedaudz palaidāmies -laikam galvā izlaidums un vasara! ;)
Urrā!! 15.jūnijā jau ATKAL dosimies uz Forumcinemas skatīties kino un saņemt super balvas! Jāraksta klasesbiedriem un skolotājiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.