Lietotājvārds
Parole
Pats pabeidzu VIA un tas ka apvieno 3 fakultātes ir ļoti pozitīvi, jo no paša sākuma visiem bija skaidrs, ka nav reģionam īsti vajadzīgi tik daudz politologi, sociologi, ekonomisti...... kur tos laukos likt. Studentu skaita sarukums līdz ar to arī ir loģisks, jo ko darīt politilogam laukos, piedalīties 1 x 4 gados pašvaldību vēlēšanās. Tas ka būs ap 500 studentu ir okay, ka es mācījos vai nebijām pat tikai 400.
vidzemniece 04.01.2014. 15:10:07
Cerams,ka viss uzlabosies,jo pati mērķēju uz šo skolu.
Pēc nedēļas divi jauni cilvēki brauks uz UK strādāt, jo Latvijā viņi studijas nevar apmaksāt. Ja netiec budžetā, tad nav citu iespēju kā strādāt.
Tieši inženierzinātņu fakultātes kvalitāte pieklibo. Un stipri.
nekas jau neliedz tur mācīties, neverās jau ciet. Vienkārši apvieno triju dažādu fakultāšu tagad būs viena. Nevienu studiju programmu jau neslēgs...
Kāpēc? Biju jau nobriedusi šogad tur mācīties. Ah :(
turpinoties šādam studentu skaita samazinājumam augstskola drošvien arī tiks slēgta. žēl, jo skola tiešām patiesībā ir ļoti laba.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.