Lietotājvārds
Parole
no skolas- kur par daudzko vispār nemaksā 08.04.2014. 11:20:32
Tas attiecas arī uz aizbraukušiem?Palikušie beidzēji jau ir gauži maz! Vai tad katrā darba vietā, stājoties darbā neprasa, kāda izglītība?! Vai tad tas nav redzams visās tajās datu bāzēs? VID -ā to tabulu, ka mans bērns mācās augstskolā redz, bet man jāpiegādā izdrukāts papīrs, ko mapītē ielikt!! Tiešām - kādam jāpiemeklē labi apmaksāts darbs, kur pastrādāt!
Es ar mieru šādā sistēmā strādāt - darba maz, algas gan jau ka būs labas, atbildības nekādas - tīrā haļava. Ne tā kā par skolotāju strādājot. Bet kas nu dos nabagam ar lielgabalu šaut - ne jau mums tiks šīs darba vietas, gan jau kādiem radiniekiem aptrūcies.
Varētu gan 07.04.2014. 12:16:33
Ideja nav slikta, ja vien realizācija nepaliks pusceļā. Skolām nebūtu nozīmes jautāt. Par absolventu gaitām parasti zina, kur viņi palikuši pēc skolas beigšanas, nevis pēc augstskolas absolvēšanas
Pajautājuši skolās - lielākā daļa zina, kur viņu absolventi. paliek. Nebūtu jāmeklē nekādas jaunas sistēmas.
labāk būtu sakārtojuši skolu programmas, nevis taisījuši mistiskas sistēmas...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.