Lietotājvārds
Parole
00.21. min. komentārs ir mans, bet 16.febr. pl. 09.25 min. ievietoja flaģiāts-tas nav mans komentārs, gan smukulim pazīstams gultā.
Zivs pūst no galvas. Vajadzīga reforma IZM. Pūst. Nu smagi pūst.
Ir ar mieru- 1-2 mēnešus. Kad saprot, ka izdzīvot ar to nevar (ja vecāki beidz sponsorēt), domas mainās.
Manuprāt, Tavi kaitinošie komentāri drīzāk nevienam nav vajadzīgi, sen jau apriebies. Ko tad tu šeit (un citos portālos) lien, lasi un komentē?
vergi gatavi straadat par grashiem.. DE minimaala alga ir 1400, USA vispar stradajot par celtnieku menesi var pelniit 5000 USD menesii
zelta padomju laiki 15.02.2015. 16:25:11
Zelta padomju laikos jaunietim 3 gadus bija darbaudzinātājs, dzīvokļi jaunajiem speciālistiem, normāla alga! Tagad pie mežonīgā kapitālisma jābēg prom atpakaļ neskatoties uz šo veiksmes stāstu!
Lai rikvevičš gultā dara ko grib ar pieaugušā piekrišanu, bet , ja viņa popularizēto ideju Latvijā visi ievēros , tad pēc 11 gadiem nebūs sākumskola, pēc 18 gadiem nebūs ne ģimnāzijas, ne vidusskolas. Tās noteikti nav Latvijas intereses un skar skolotajus!
vārna, skolotajiem vienotība strauji samazina algas. Ejot rinkēviča, viņķeles meiteņu transformēšanu zēnos skolās STRAUJI samazinās skolēnu skaits, atstājot skolotājus bez izdzīvošanas algas, no ģimnāzijām paklusējiet!
Antra, labāk tādu nelietīgu valdību iegrožot. Cik var maksāt čepānei, freibergai paverdzinot ģimenes ar bērniem, rezultātā bērni izaugot paliek bez bērniem un Latvija mirst! Kā šie nelietīgie valstvadoņi nesaprot? Vai viņi vienkārši nesaista sevi ar Latviju darot kā rinkēvičš? Iedodiet rinkevičam 100 eiro mēnesī kamēr nematmaksās Latvijai nodarīto finansiālo skādi, nemaz nerunājot par morālo skādi - netiekot pie darba vai saņemot ļoti maz! Šis vienotības nelietis tik daudz miljonus eiro Latvijai izšķērdējis! Nebalsojiet par vienotības laupītājiem, lai nenomirtu LAtvija! Domājiet!
E-klase un visi komentāri-UZ KĀDA SPONSORA BALSTĀS? Atstājiet parasto e-klasi. Jūsu jautājumi nav vajadzīgi. Nav reakcijas uz skolotāju jautājumiem, tad beidziet uzdot savus. IZM pieperētā un aizsmirtušā vistas ola.
slēgt. uz jums nereaģē. mazie burti ir speciāli
Nevainojiet jauniešus-valdība. Jūs esat pie visa vainīgi. Krievija var teikt-Latvija neizdevusies valsts. Nu neizdevusies gan.
Jaunais latvietis, kamēr viņš jauns, par tādu algu Latvijā nestrādās. Mans dēls vairākus gadus Norvēģijā strādā. Latvijā ir muļķu valdība. Tā viņš pateica.
tadi tie latviesi ir
Liela daļa jauniešu tā īsti neapjēdz naudas vērtību. Un no kurienes lai viņiem šī apjēga arī būtu? Kamēr skolas solā sēdēja, vecāki maksāja visus komunālos rēķinus, pirka pārtiku, sedza transporta izdevumus. Tāpēc pusaudzim arī 200 eiro liekas baa-ai-gā nauda! Pati pazinu visnotaļ jaukus jauniešus, kas, patstāvīgu dzīvi uzsākuši, bija šokā - kādas summas aiziet par dzīvokļa īri, apkuri, ūdeni, elektrību, gāzi, cik mēnesī iztērē par pelmeņiem un cīsiņiem, un kur tad vēl ziepes, veļas pulveris un citi tamlīdzīgi sadzīves sīkumi! Nepārmetīsim - pieredze nāk caur reālu darbību ...
Tas tak bija agrāk. :D Zellis, māceklis, meistars. Tagad tak sen vairs tādu nav, ne? :D Varbūt kādā ļoti specifiskā, noteiktiā, vēsturiskā profesijā (nu, tur kāds amatnieks u.c.).
Ir vēl tāds vārds, kā MEISTARS, kuram pat piemaksā, lai varētu strādāt kopā, apgūt profesiju, izpildot visus, pat pašus net';irākos darbus. Strādājot pie MEISTARA, var labi iemācīties, bet, vai meistars kādam maksātu, ka pie viņa mācās?
Ko var gvelzt, jaunieši labprāt strādātu par darbu attaisnojošu atalgojumu un lielāka daļa ir tādu,kas ir centīgi un mācās, un, vēlreiz mācās, cerot, ka citā darba sfērā varbūt būs vajadzīgi un noderīgi,bet mūsu valstī talantīgajiem,centīgajiem,radošajiem pretī nenāk!!! Nedod DIEVS,ja tāds kolektīvā ienāks!Ko darīs tādā gadījumā pensionāri,kuriem 400 ir par maz? Un ,ja izstumj ?Labāk neņemt darbā vai mazāku algu,paši aizies...viņiem jau nevajag ne veidot ģimeni,ne dzīvojamo telpu...Vai tad tā nav?
Jā, jā, tā mēs latvieši tālu tiksim. :) :) Agrāk tie bija vācieši, zviedri, poļi, krievi (secība nav svarīga), kas mūs kājām mīdija, tagad tie būs darba devēji. :D Pašcieņai jābūt, sevišķi jau jaunajos.
Malači! Vismaz neiztaisās par nezin ko. Labāk strādāt par zemu algu nekā dirnēt mājās uz pabalsta vai vecākiem uz kakla.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.