Lietotājvārds
Parole
privātskolotājs 10.06.2015. 02:23:13
Un ziniet no kādām grāmatām es tos skolēnus mācu? PSRS laika grāmatām!!!
Manuprāt, privātskolotāja algošana dara vismaz divus labumus- palīdz bērnam izprast mācību vielu daudz dziļāk un dod iespēju piepelnīties kādam skolotājam. Apsveicami, ja mēs vecāki būtu vienmēr modri par sava bērna īslaicīgām un atrisināmām problēmām mācībās.
Jaundubultu vidusskolai! 08.06.2015. 17:29:03
Vai tiešām nezināt, ka sludinājumiem ir sadaļa e-skolā, nevis vieta katras tēmas komentāros! Labu priekšstatu tas nesekmē!
Ir arī tā - par smuku naudu apmeklē privātskolotāju, bet stundās niekojas un traucē pārējiem apgūt vielu.
Privātskolotājs ne vienmēr ir dārgs prieks turīgiem vecākiem! Tas tādā gadījumā ir vairāk lai padižotos! Tikpat labi var noalgot kaimiņu puisi, kurš labi prot matemātiku, lai iemāca mazākajam. Bieži vien var pat sarunāt "pa draugam".
AICINĀJUMS 08.06.2015. 10:32:03
Jūrmalas pilsētas Jundubultu vidusskola ( mazākumtautību skola ) aicina darbā VĒSTURES SKOLOTĀJU uz 2015. - 2016.m.g. ! Lūdzu sūtīt CV uz e-pasta adresi jaundubultuvsk@edu.jurmala.lv

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.