Lietotājvārds
Parole
Tas nozīmē, ka lauku skolotājs par slodzi vēl joprojām saņems "apkopējas algu"?! Apkopēja savu darbu padara darba laikā- un vēl var klačiņu pasist , uz bodi aizskriet. Skolotājs stiepj darbus uz mājām, lai tos darot, tērētu vēl savu elektrību, datoru u.c. resursus... ??????????????????????????????????????????? Par visu - labošanu, gatavošanos, k-darbu veidošanu, bērnu gatavošanu olimpiādēm... - apmaksātas 2 stundas nedēļā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nekädā gadījumā vēl papildus eksameni nav vajadzigi. Un kas interesējas par fiZiku un ķīmiju tad tas arī ies to talak studēt.
Vajag! Noteikti vajag! Nav vairs domājošu cilvēku, tikai podziņu spaidītāji.
nu nevajag
tad būs tas fizikas vai kīmijas eksāmens vai nē?
nu i labi, ka būs!
Un kā ar solījumiem par skolotāju algām??? 04.03.2014. 10:56:04
Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete : "Izglītības sistēmā ir jābūt paļāvībai un konsekvencei. Nekas nav ļaunāks par sistēmas raustīšanu."
Tad tomēr būs...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.