Lietotājvārds
Parole
Ideja ir laba, bet jāteic, ka tāds AILTS eksāmens nepastāv! Lūdzu uzrakstiet pareizi - IELTS!!!
Jā, tas ir labi .
Jā, es, piemēram, pavisam biju aizmirsusi par DSD eksāmenu! Pati to kārtoju pirms gadiem pieciem, ļoti žēl, ka tas netika pielīdzināts kā vācu valodas eksāmens! Tas būtu ļoti lieti noderējis, arī iestājoties augstskolā! Bet tā DSD, ierakstot CV, nezinātājam liekas kā kaut kāds papildu interešu kursiņš, lapele.
Arī DSD II eksāmens, ko jau daudzus gadus kārto skolas, kuras sniedz Vācijas prasībām atbilstošu vācu valodas eksāmenu. To izmanto jau daudzi Vācijā studētgribošie un par šo eksāmenu šajās skolā nav jāmaksā pilnīgi nekas.
Es gan no ziņas sapratu, ka, ja nokārtots eksāmens sertifikātam, centralizētais eksāmens nav jāliek. Bet, ja likts CE, tad tas vēl sertifikātu nedos. Tad kāda jēga???? Vai arī ko pārpratu no raksta?
IELTS please
Hallelujah! Žēl gan, tika tik vēlu. Es pirms gadiem četriem plēsu matus un stresoju par TOEFL. :) Būtu bijis patiešām labi, ja būtu jākārto tikai viens angļu valodas eksāmens.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.