Lietotājvārds
Parole
skaidrs, ka jāautjauno normālas 3 skolas, kā tas bija agrāk, un jālikvidē mākslīgi stutēt''a humanitārā skola, kurā mācās ??? (katrā ziņā ļoti maz) skolēnu, un alternatīvā jāliek klāt pie Plūdoņa 1.vidusskolas
bijušais skolotājs 01.06.2014. 18:03:02
Žēl ka atkal ir tā optimizācija...
citplanētiete 01.06.2014. 09:48:03
Cik gan ilgi to ģimnāziju lobēsiet?Ja ir ģimnāzija , tad jābūt rādītājiem-vispirms skolēnu zināšanās. Varbū tā labi izpētām to ziņojumu Kuldīgas mājas lapā!Un tas , ka skolu ir par daudz saprotams pat cilvēkam, kurš nedzīvo Kuldīgā - 6 vidusskolas(no tā 1 tehnikums)!Paskatieties, cik tur iedzīvotāju!!!Un blakus Skrunda un Alsunga arī ar vidusskolām!
Zaļais gurķis 31.05.2014. 14:08:12
Par to mēs varētu padiskutēt, kurš kuram ir niecība. Jaunajiem skolotājiem, manuprāt, ir lielāka pašcieņa. Neesam mēs nekādi kājslauķi, kur visi var noslaucīt savus netīros zābakus.
Uzskatu ka ,drizāk vajadzētu tājās skolās tos pedagogus (Skolotājus) atlasīt ,jo zaļiem gurķiem galvā sakāpis parāk daudz ,un uzskata ka skolnieks ir niecība viņu acīs !
Visi varianti vienādi - galvenais iznīcināt jau esošo ģimnāziju!
tikai pajautāšu 30.05.2014. 20:39:16
Vai visa sistēma Kuldīgā jāmaina to pāris bērnu dēļ, kuri pēc pamatskolas aiziet uz kādu prestižāku Rīgas vidusskolu (vai ģimnāziju), vai arī tāpēc, lai kādi pašvaldības darbinieki attaisnotu to, ka savās siltajās vietiņās saņem algu?
Tikko bija raksts par to, ka sodad neko neoptimizees un nesleegs :)))) super! Kaads noteikti paliks bez darba - kaadas skolotaajas 100%
tad jau trešāis variants šķiet normālākais

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.