Lietotājvārds
Parole
Ņemot vērā to,ka ieeju e-klasē dienā vismaz 25x tad visi lauri no manas puses.. :D
OHO, kāds brīmums, ka e-klase ir kļuvusi ļoti populāra Septemrī Nav jau tā, ka Latvijā ir vairāk kā 221'000 skolēnu un viņi stundās nepieraksta uzdoto, bet gan vēlāk vakarā ieiet e-klasē. Tā nu noteikti nav atbilde uz šo pārsteidzošo sasniegumu!
Nu pateicoties tikai tam kad e-klase tiek izmantota visās skolās, un lai uzzinātu mājas darbus! Neko vairāk!
^Skiller^PvP[SaimonGooD[LV] 23.10.2013. 20:30:52
Es tam piekrītu jo tas ir ļoti labi tāpec ka [1.Cilvēki var ātrāk ieti e-klase 2.Brīnumi notiek :D 3.Tas vis nes uz labo pusi ] PALDIES PAR SAPRATNI Ja Ir Kas Neskaidrs Raksta man Draugos Miks Grants 23.10.2013 Visu Labu :D
par reklāmām>ņemts iz e-klase jautā 23.10.2013. 15:18:27
Admin 22.10.2013. 17:46 Pirmkārt, E-klases izdevumi nav ne tuvu tam, cik ir ienākumi no reklāmu izvietošanas un skolām. Ir tikai godīgi, ka Ģimenes komplekta lietotāji paši samaksā 7 latus gadā, savukārt par Uzaicinājuma komplekta lietotājiem samaksā reklāmdevēji. E-klase nav piespiedu kārtā - arī tad, ja Jūsu skola lieto E-klasi, Jūs varat turpināt lietot parasto papīra dienasgrāmatu un sistēmu nelietot. Pirms salīdziniet E-klasi ar citām skolvadības sistēmā, lūdzu, vispirms rūpīgi izpēties tās, kā arī to reālās cenas - mārketinga triki ar atslēgvārdu BEZ MAKSAS ir ļoti maldinoši.
Tie kas te cepās, diez vai paši daudz ko dara par brīvu. Visdrīzāk neko. Pat papīru pacelt no zemes negrib tāpat vien, par velti.
nesaprotu, ko te daži cepjās - jūs domājiet, ka kaut kas šajā pasaulē ir par brīvu? kādam vienmēr ir jāmaksā - ja nemaksā Tu, kāds maksā par Tevi. būtu bail iedomāties, kā šāda sistēma izskatītos valsts izpildījumā...līdz ar to nav problēmu ne ar maksu (kas patiesībā ir smieklīga - visādiem sūdiem mēnesī tērē desmitus latus, bet te pat gadā 7 ls žēl), ne ar reklāmām (kas man ir tikai portālā).
Kā riebjas ka viss ir par maksu, bez maksas izglītība . Kāds top ???????
Piespiedu kārtā.. nav jau citu variantu ne skolēniem, ne vecākiem, ne skolotājiem...un tās stulbās reklāmas...jau kā visur...
nu lol, protams, ka eklasi visi izmanto, ja nav dienasgrāmatu :D
Pavasarī rakstīja par iespējamo e-klases ieviešanu Azerbaidžānā. Kādi rezultāti?
Džekiņš xD 22.10.2013. 19:02:00
Nav brīnums ka ASV netiek ar tādam problēmam gala kur vel runāt par pašnāvniekiem utt.
Man garšo kefīrs, wooooo
Nav jau brīnums, mājasdarbi jāskatās.
Visa plašā pasaule :)
cik liela ir atlikusī izaugsmes kapacitāte?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.