Lietotājvārds
Parole
to Smadzene 23.03.2017. 14:21:11
1) nepilda uz lapelēm, bet datorā. 2) tekošā viela tek tualetes podā, izlietnē un citur, bet ne skolas solā.
Jēga no tādām PISĀM! Manam bērnam ir ko darīt, nevis laiku tērēt, lai kārtējo reizi smadzeni spriegot par statistisko drazu- lapełu aizpildīšanu. Tekošo vielu jāmācās, nevis vēlāk 2x ātrākt apgūt atlikto, jo redz kādam vajag *ūda statistiku!
Uzjautrinošs virsraksts! Droši vien, pedagoģiskajā darbā radušās spriedzes mazināšanai. Veselīgs humors vienmēr palīdz!!
SSNP - Starptautiskā skolēnu novērtēšanas programma. Kāpēc skolēnu, ja ir izglītojamie (studenti) - tātad SINP - starptautiska izglītojamo novērtēšanas sistēma.
Laila @iedzīvotāja 22.03.2017. 18:12:15
NU tad, ja rakstu nelasiet, un garo nosaukumu neprotat atrast, tad jau laikam neko! :) Jā, mani arī nikno to dažu nesaprašana par to, kā visur Latvijā lieto dažus nosaukumus - Latvijas nacionālos medijus nezināt? Rakstīts ir pareizi! Latvijas Radio un Latvijas Televīzijā ARĪ lieto OECD un PISA kā nosaukumus nevis kaut ko neveikli tulko!! Tak saprotiet to beidzot.
Piekrītu Lailai, čiks vien ir tie pētījumi. Jābūt līdzvērtīgam izejas punktam, lai varētu veikt salīdzinājumu. Bet mums salīdzina pīli ar līdaku un pārmet, ka līdaka slikti , pat ļoti slikti lido. Mūsu bērniem līdz Rietumeiropas materiāli tehniskajai bāze kā līdz mēnesim. Mūsējie laukos pat līdz teātrim labi ja reizi gadā tikuši, vilcienu bildēs redzējuši, pat tie, kam 30 km līdz jūrai, so brīnumu nav redzējuši. Ko te salīdzināt?
Iedzīvotāja 22.03.2017. 17:48:04
Visas PISAS un jebkuru saīsinājumu elementāras pieklājības normas nosaka rakstīt pilnos nosaukumos, sevišķi googlē, ko lasa gan sliņķi, gan iedzīvotāji ar piecām augstākajām izglītībām.
Piekrītu Raineram. Iemācieties taču vienreiz. OECD un PISA izmanto visur, to netulko.
Rainers komentētājiem 22.03.2017. 16:19:28
Visur Latvijā ir pieņemts lietot interenacionālo apzīmējumu, kā ziņās Panorāmā un Latvijas Radio, tā arī interneta vidē - tie ir OECD un PISA, nevis kādi tulkojumi. Tas jāņem vērā.
Sliņķiem, kas nezin google 22.03.2017. 15:15:40
PISA - Programme for International Student Assessment. Tagad arī latviskots - SSNP - Starptautiskā skolēnu novērtēšanas programma.
Kas ir PISSA? Nekur nav izskaidrots.
Iedzīvotāja 22.03.2017. 14:38:52
OECD PISA - ĻOTI SKAIDRS Pētījums PĒDIŅĀS. Visiem Latvijas iedzīvotājiem saprotams. Nav ko teikt!!!
PISA's fans 22.03.2017. 13:49:34
Man patīk, kad runā par procesa modernizēšanu, mainīšanos laikam līdz, kompetenču attīstību, čalendžiem utt...tas ir tik rosinoši, ka uz laiku pat aizmirstas 2. kategorijas produkti pilntiesīgas ES valsts lielveikalos. Uztaisiet, lūdzu, aptauju pa pašvaldībām, uzdodot vienkāršu jautājumu:" kuras spēj pilnībā un regulāri ekipēt savā pakļautībā esošo skolu kabinetus ar nokomplektētu materiālo bāzi, atbilstošu mūsdienu prasībām, laborantu korpusu un skolotāju palīgiem" Varat vienreiz minēt kāda būs 99% gadījumos atbilde. Nu un pēc tam parunasim par PISA un OECD atzinumiem...
latviskot!
to nosaukumu nevar mazliet pagrozīt!
Akkkk.... :) Pēc tādas filozofijas joprojām mācītu, ka zeme ir plakana! :) ne jau kaut ko maina mainīšanas pēc, bet tamdēļ, lai uzlabotu un attīstītos. Pasaue mainās, arī izglītībai jāmainās. Tas, ka negribas neko darīt un strādāt pēc vecā, nav nekas ar ko jālepojas. :) Un vispār - palasiet gan pievienotos materiālus pirms atmeties kā nevajadzīgus. Tik daudz taču var. :)
Nav jāvelta vairākas stundas lai saprastu, ka nekā praktiski izmantojama tur nebūs. Ir stundu plāni un pie tiem arī jāturas. Kāpēc kaut jas jāmaina mainīšanas pēc.
Ed01 @Laila 22.03.2017. 12:07:48
Vai jūs kaut vienu no šiem pārskatiem, pētījumiem arī esat lasījusi, iepazinusies ar tiem? :)
Nu nezinu. Pagaidām nekādu labumu no visiem tiem Eiropas pētījumiem nejūtu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.