Lietotājvārds
Parole
Taukaudu šūnas izveidojas līdz 2 gadu vecumam. Iespējams, ka, kamēr bērns bija mazs un smalks, vņš par daudz našķojies ar tīrajiem ogļhidrātiem .
Kapēc visur kladzina, un apvaino, ka liekais svars ir slinko mammu bērniem, kas negatavo vakariņas, bet pērk tikai pusfabrikātus? Es, piemēram, katru dienu gatavoju normālas vakariņas no liesas gaļas, griķiem, kartupeļiem un vienmēr ir kādi dārzeņu salāti, arī vienkārši burkānu, ābolus tāpat labprāt grauž, Ēdiens ir daudzveidīgs, nevar jau mazu bērnu uzsēdināt uz diētas. Arī iet uz sporta trenniņiem, dejošanu un dzaudz laika pavada svaigā gaisā, bet no liekā svara vaļā netiekam. Un ši "veselības mācība ar asinsspiediena mērīšanu" neko nemainīs, tikai varbūt vēl lieku reizi daži bērni pasmiesies par citu problēmām.
Rīgā!!!!!!!!!
Manā bērnībā ēdām vienkārši vārītu ēdienu, našķus ļoti reti. Visiem vielmaiņa strādāja labi un resnuļi bija maz- un tie nebija tik pūkaini, kā tagad. Bērnam tauku šūnas veidojas līdz 2 gadu vecumam. Viss atkarīgs, cik slinka vai pārčakla ir bijusi māmiņa. Arī tad, ja skolās dos tikai zirņus, lēcas utt. neko nemainīs, ja mājās štopēs kūciņas un citas "labās lietas". Piemērs no saukļa "tādi gēni"- pa ielu iet vecmāmiņa, māmiņa un meitiņa- visas skaisti apaļas, saitītē ved sunīti- arī "pūkainu".
Welcome at MarkDonalds. Can we take your order?
Solomon's general store 07.04.2014. 19:06:36
Buy RC! and moar spins!
buy moar spinz.
Paldies,bet mūsu skolā šādas stundas nevajag. atsevišķu cilvēku bizness projekts. Kaulu veselība, garīgā veselība, vielmaiņa arī ir svarīgas. Vācija runā par cukura diabētu un aptaukošanos. Ērglis grib spodrināt savu sašķobījušos PR un tagad jau izmanto bērnus
slinkajām mammām 07.04.2014. 15:00:13
Bērnu pie veselīgas pārtikas radina līdz 2 gadu vecumam. Ja mammām trūkst izdomas un pacietības gatavot mājās ēdienu, tad te nu nav vainīga ne valsts ne skola. Vienkāršāk ir iegrūst kaut ko no veikala pusfabrikātiem, vai gatavās produkcijas. Par uzturu atbild vecāki ! Ko ēdīsi, tāds izskatīsies !
Un atkal tikai Rīgas skolās. Kad beidzot kaut kas būs arī mazpilsētu skolām?
ļoti labs raksts
Nav gan dzirdēts, ka skolā pusdienās varētu dabūt lēcas vai pilngraudu makaronus. Par rīsu, laša un vistas filejas labumu vai sliktumu jau arī zinātnieki strīdās. LIellopu gaļā slikto tauku esot vairāk nekā liesā cūkā. Svara vērotāji kādreiz neieteica aizrauties nedz ar konservētajiem zirņiem ne pupām - tikai svaigi ir labi. Paliek putraimu biezputra ar siļķi un Latvijas dārzeņi piedevās - katru dienu. Skolā pusdienas atkrīt!? Varbūt labāk spaisu? No tā toč svarā nepieņemsies... Man gan ir aizdomas, ka daudz ko nosaka tas cik daudz mēs ko ēdam.
Veselīgs uzturs- putras- auzu, auzu kliju, putraimu, grūbu..Piedevas pusdienās- lēcas, šķeltie zirņi, pupiņas, rīsi, pilngraudu makaroni. Zivis, gaļa- sautētas skumbrijas, siļķes, kas var atļauties- lasis, vistas fileja, liesa liellopu gaļa. tītars. Dārzeņi- Latvijā audzēti burkāni, kāposti, kāļi,
Un kāds mūsdienās ir veselīgs uzturs? Dārzeņi - ziemā pilni ar ķīmiju? Graudu maize - sēklās un graudos jau arī redz tauki paslēpušies? Vājpiena biezpiens un burkāni - gribu gan redzēt cik ilgi kāds pusaudzis šito ēdīs! Visgudrie ārsti - iesakiet tad konkrēti, ko tam bērnam drīkst dot - nevis to nedrīkst, to nedrīkst un šito arī ne! Un starp citu kārnie bieži vien ēd vēl neveselīgāk nekā tie kam nosliece uz lieko svaru!
ir zināms, kādas skolas šajā projektā piedalīsies un vai vēl var pieteikties?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.