Lietotājvārds
Parole
par vēlu tu nāc 28.10.2013. 21:36:43
jo...tas vilciens jau sen kā aizgājis...par šo tēmu jārunā daudz agrāk, tad, kad jau pirmajās klasītēs sīkie to vien dara, kā stāv skolu kafejnīcu rindās pēc kartupeļu plāksnītēm utt...
es domaju vai majoros ari bus viss sis pasakums
Rīgas Angļu ģimnāzijā 8. b. klases skolēniem lekcija jau bija. Īsā, konkrētā veidā skolēni tika iepazīstināti ar veselīga uztura pamatprincipiem, enerģijas dzērienu kaitīgo ietekmi un to, kā aprēķināt ikdienā nepieciešamo kaloriju daudzumu individuāli katram skolēnam, sabalansējot ar fizisko slodzi. Iesaku izmēģināt katram šo iespēju. Es savu klasi pieteicu pati internetā. Nekāda iepriekš sastādīta saraksta nav.
Šī lekcija ļoti palīdzēja saprast, cik svairīgi ir būt fisziski un garīgi vesalam. Uztura speciāliste Lizete ar īpašu pietāti visu sīki un smalki izstāstija. Gan par pareizu uzsturu un enerģiju, gan par produktiem kurus var aizstāt ar citiem. Fitnesa trenneris - super!
a v jurmale-kemeri?-zabili?
kur var redzēt plānoto skolu sarakstu?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.