Lietotājvārds
Parole
Rakstā jau minētas 36 kontaktstundas, tas ir daudz vairāk nekā 21.
no pieredzes 28.08.2014. 15:18:16
Piekrītu ABC. Ja skolotājs tiešām grib strādāt mūsdienīgi (nevis "atveriet grāmatas, izlasiet likumu, tagad izpildiet 234.vingrinājumu"), tad gatavošanās stundai aizņem vismaz tikpat, cik pati stunda, bet dažkārt arī vairāk. Materiālus darbam ar interaktīvo tāfeli gatavoju apmēram pusotru stundu (90 min). Darbojamies klasē ar šo materiālu apmēram 15-20 minūtes. Gatavu materiālu ir gaužām maz (vismaz manos priekšmetos - latviešu valodā un literatūrā), tie tāpat jāpielāgo konkrētās klases vajadzībām. Vidusskolēnu domrakstu (400 vārdu apjoms) labošana un novērtēšana vispār ir īpašs stāsts.
Praktiski ir tā - cik kontaktstundu, tik stundu arī nepieciešams stundu sagatavošanai. Mūsdienās prasības ir citas - IT, pētniecība, u.t.t Pie tam ir jādiferecē samaksa par darbu labošanu - 15 darbus izlabot nav tas pats, kas izlabot PD vai MD 30 skolēniem. Ir jābūt samaksai par katru skolēna darbu kā CE darbu labošanu. Esmu strādājusi klasē, kur skolēnu skaits ir 15 , gan arī klasēs, kur skolēnu skaits ir 30, nu ir atšķirība!!! Vadīt praktiskos darbus 30 skolēniem nav tas pats, kas 15 skolēniem. Samaksa par stundu vadīšanu atkarībā no skolēnu skaita ir jādiferencē!
kaarteejo reizi kaut ko domaa,kaa samazinaat...un beigaas pieliks klaat 40 euro bet stundu skaitu palielinaas!!
...Veidenbauma mazmazmeita 28.08.2014. 10:35:34
..(skolotāj), pacieties, Debesīs labāk(i) ies
Sākās. Solīja 40, tagad jau piedāvā 36. Kompromiss pēc kompromisa un beigās nekas tajā bankas kontā mēneša beigās nemainīsies.
ir arī citi jautājumi.... 28.08.2014. 09:56:38
36 stundu darba nedēļa - cik tas ir kontaktstundas? Ja pieņemam, ka 21, tad kā skolas administrācija izkontrolēs, kur atrodas skolotāja atlikušās 15 stundas? Steidzami jāpalielina administrācijas darboņu skaits - viens kontrolieris uz katrām 3 skolotājām...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.