Lietotājvārds
Parole
Lūdzu ātri izej 72 stundu kursus,lai apgūtu klavierspēli,varētu pasniegt mūziku,sportu,matemātiku,ķīmiju,ģeogrāfiju utt.Saprati,jo patiešām nav vērts mācīt mācību priekšmetu speciālistam.Skola Tevi gaida.Varēsi mācīt viu visiem.
Skola ir pirmā vieta, kas jūt sabiedrībā notiekošos sociālos un ekonomiskos procesus, kas ietekmē skolēnu skaitu. Nav vairs tie laiki, kad lauku vidusskolā būs divas paralēlklases vai klasē būs 35 skolēni. Lai sagaidītu demogrāfisko sprādzienu, jāmainās arī ekonomiskajai situācijai, bet šai jomā lauksaimniecības rajonā nav gaidāmas straujš kāpums. Nav pareizi uzturēt vidusskolu, kur klasēs ir trīs vai pieci bērni. Tāpat nav pareizi skolās saglabāt lielo skolotāju skaitu, katram nodrošinot tikai 6 - 8 - 10 stundas nedēļā.
Kurš ar ko runās? 07.12.2015. 11:40:12
Saistībā ar valdības demisiju pirmdien sasaukta Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas ("Vienotības") preses konference, noskaidroja aģentūra BNS. Preses konference norisināsies plkst.13 Ministru kabineta 3.stāvā Preses konferenču zālē. Jau vēstīts, ka Straujuma pirmdienas rītā pēc tikšanās ar prezidentu paziņoja par atkāpšanos no amata. Līdz ar to krīt arī pašreizējā valdība.
Jāievēro četri principi - nedrīkst ņemt nost vieniem, lai iedotu otriem, jāuzlabo situācija pirmsskolas izglītības sektorā, jāuzlabo situācija atbalsta personālam, kā arī mazajām skolām, kurās mācās mazāk par 100 bērniem!!!
Vīrs vārdā Uve 07.12.2015. 11:09:58
Nekas labs jau nebūs!
Ar kuru ministri? Vēl jau nav zināms, kas tajā krēslā sēdēs...
NU, re! Es taču teicu! :)
A ministres ta jau vairs nav...
Nu, kāds sakars? Tāpat taču jārisina pedagogu problēmas un jākomunicē ar arodbiedrību. Skaidrs, ka to darīs Seile, es pat neredzu nevienu citu piemērotu kandidatūru, ja nu būtu kāda ekstrēma situācija, valdība mainītos utt.
Ja vien līdz vieniem vēl valdībā viss būs ok... Vai tikai Straujuma negrasās atkāpties? Šorīt pat Aidis Tomsons par to tvītoja.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.