Lietotājvārds
Parole
Šonakt ZOO dārzā izvēlieties.
Komēdija. Katrai IZM apm. 3 spraudņi. Nevar izvēlēties? M māja.
slēgt. uz jums nereaģe. arī turpmāk paziņojums ar mazajiem burtiet
Varnas Lailai 14.02.2015. 17:44:39
Tā mūsu nauda aiziet. Nebūs ES, bet tu vēl saņemsi. Bogustovs arī braukāja. Vajadzēja stundas mainīt u.t.t. . Bezkaunīgs variants. Neko jaunu nedeva. Apollo es pateiktu gan par tādiem bogustoviem. Tevi ieskaitot.
Šodien pa savu virtuves logu skatīju vārnu(tas ir putns un nejaugt ar mani). Viņa pa mēsliem meklēja ēdamo, žagatas rindā lakstīja. Vārna ēdamo atrada un aizlidoja, bet žagatām arī palika. Tad nāca zīlītes, zvirbuļi. Re. Iedomājos algu publicēto hierarhiju. Dzīvā daba. Vajadzēja nofilmēt, bet man nav tādas tehnikas, lai parādītu jums.
Alga laba? Nu ja par tādu atbildību saņem ap 800 - 1000 eiro... neteiktu, ka tā ir laba alga!
Ja pretendenti tiek atlasīti pēc tādiem kriterijiem, kā zemāk uzskaitīts, tad nav ko brīnīties, ka cilvēkam nav ne mazākās jēgas par to, ko jādara. Bet , ja nav izpratnes par problēmu, ja nav konkretu mērķu, tad nebūs arī rezultātu. Ar runāšanu vien ir par maz pat tad, ja runā angliski.
vēlreiz Lailai 13.02.2015. 13:38:30
Izvērtējiet savas pieredzes un piesakieties. Es kā skolotāja protu sevi adekvāti novērtēt, man nav problēmu: Prasības pretendentiem/-ēm: Pieredze vadošā amatā, finanšu administrēšanā un personāla vadībā. Pieredze Eiropas Savienības struktūrfondu un projektu vadībā. Pieredze darbā valsts pārvaldē. Pieredze organizācijas darbības stratēģiskajā plānošanā un pārmaiņu vadībā. Starptautiskās sadarbības pieredze. Pārmaiņu vadības un sistēmisku izmaiņu ieviešanas pieredze un vēl 5 prasmes. Pedagoģiskā darba pieredze ir tikai VĒLAMA.
skolotāja Lailai 13.02.2015. 13:07:46
Laila, kāpēc Jūs nepiesakaties? Laikam esat no cilvēkiem, kuri vienmēr zina, kas citiem būtu jādara un cik par to jāsaņem.
Lēnā Zuze 13.02.2015. 11:48:58
Pēc manām domām, jau pirmajā atlasē vajadzēja visus pretendentus pielaist arī 3. kārtai (vai vismaz pirmos 3-4 labākos pēc angļu valodas pārbaudes). Ja pieteicās labs speciālists, kas pierāda savas spējas 3. kārtā, uz šo brīdi intensīvajos angļu valodas kursos līmenis jau būtu uzdzīts. Bet tagad viss ievelkas vēl ilgāk. Nu ja, nebūs atbildīgā par eksāmenu satura kļūdām, jo vadītāja ta nav.
Kādēļ skolotāji nepiesakās? Alga gan jau laba.
Vienīgais kritērijs, ko pagājušajā reizē nevarēja izpildīt, bija angļu valodas zināšanas. :) Būtu absurdi Eiropas valstī atļaut nemācēt runāt angļu valodā. :)
Varbūt jāsamazina kritēriji?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.