Lietotājvārds
Parole
Filozofiju var iemācīt pēc 21 gada, nevis vidusskolā! 2) psiholoģija, ... loģijas pavisam droši fakultatīvi! Skolas ir atkarīgas no naudas, tāpēc jāmāca bērni pieprasītām profesijām, bet jāmāca, nevis jābaidās par algu!
Jaunus kolotājus vajag tāpēc, ka daudzās skolās fiziku un ķīmiju nemācija vispār.
Viss, arī izglītības sistēma tika sačakarēta 90-tajos gados, kad zināmas "jaunlatviešu" aprindas pasludināja, ka: "Latvija būs kā TILTS starp Austrumiem un Rietumiem", par ko trāpīgi teica Streičs - ka uz tilta laba dzīve ubagiem, bet zem tilta zagļiem un bandītiem. ....Rezultātā mums apmēram 50 % studējošo izvēlas sociāli - humanitāro jomu, kurā jau tagad ir milzīga pārprodukcija, bet vidusskolēni tik lien un lien šajos studiju virzienos, kaut ir 100 % skaidrs, ka lielākā daļa nestrādās jomā, kurā būs ieguvuši izglītību. 90-to gadu vidū vēl varēja attīstīt ražošanu pārprofilējoties, papildus izglītojoties, jo bija inženiertehniskie speciālisti ar labu, vispusīgu tehnisko izglītību. Patreiz zināšanu līmenis dabas zinātnēs un matemātikā vidusskolās un augstskolās ir tik zems, ka "ziepes" ir tik lielas, ka atsevišķi pasākumi kā, piemēram, CE fizikā, vai ķīmijā neko neatrisinās. Tā kā uz TILTA daudz ļaužu nevajadzēja, tad liekie aizbrauca prom uz ārzemēm. Lai attīstītu ražošanu, kas vienīgā Latvijā spēj izveidot plašu nodarbinātības bāzi, ir nepieciešama TOTĀLA nacionālā programma. Viss pārējais ir tikai darbības imitācija.
Arī latviešu valodas skolotāja 12.01.2014. 19:28:49
Cepums kolēģei (17.40) par komentāru, jo tajā precīzi paustas arī manas domas! Gaidu, gaidu, tā arī nesagaidu megaprojektu humanitārajiem- ar kabinetu remontu, tehnoloģijām, interaktīvajām tāfelēm... Eksāmens gan kā obligāts, tā obligāts.
Kādi prioritārie? 12.01.2014. 18:38:57
To jau laikam tikai pie mums var dabūt gatavu - paziņot, ka tas būs prioritārais priekšmets un ... samazināt stundu skaitu. Pirms pāris gadiem ar fiziku tā notikās, tāpēc nebrīnīšos, ja tagad stundu skaitu vēlreiz samazinās....
Latviešu valodas skolotāja 12.01.2014. 17:40:41
Kāpēc, ieviešot CE latviešu valodā, netika ne piesaistīti papildu līdzekļi, ne organizēta skolotāju izglītošana? Tā vietā šobrīd mūsu skolā ir 2 st undas nedēļā latv.valodā, 2 -literatūrā, jo prioritāte ir eksaktie priekšmeti. Tikai nez kāpēc ne ķīmijā, ne fizikā, ne bioloģijā skolēni neizvēlas kārtot CE, ne arī studē šajās jomās. Sen laiks CE fizikā un ķīmijā, vismaz dabaszinātņu virzienu programmās. Humanitārie lai kārto piekto eksāmenu humanitārajos priekšmetos.
tai, kas vai tik... 11.01.2014. 18:36:31
+ Tā arī būs.
Domāju tieši to pašu, ko raksta tik ... 10.01.2014. 16:41. Tā arī būs!
Vai tik ... 10.01.2014. 16:41:11
Vai tik šitas pasākums nav uzsākts speciāli, lai varētu tā "pilnībā apgūt" vairāk kā pusotra simta miljonu Eiropas naudiņas. Būs Projekti, būs Projektu vadīšana, būs vadīšanas vadīšana, vadīšanas vadīšanas kontrole, vadīšanas kontroles vadīšana, vadīšanas kontroles vadīšanas kontrole. Tad vēl konkursu izstrāde, izsludināšana, izvērtēšana, rezultātu apstiprināšana, utt.utt. Nu bet vienkāršāk un saprotamākā valodā runājot, tiks godam pamatots tradicionālo 10% , jeb 16 miljonu "otkats".
Kaut ko nesapratu. Latv. val , matemātikā, informātikā visu laiku ir eksāmeni un neviens nekādu papildus naudu nemaksā. Kas dabaszinības nav tāds pats priekšmets kā citi?
Lai nu tiek galā tie nabaga skolās palikušie, kuriem tuvāko nez cik tur gadu laikā VARBŪT sola palielināt algas par 10% !!! Kas nu reiz tikuši prom, nezin vai bāzīs galvas atpakaļ dažādu patvaļas pārņemtu direktoriņu cilpās. Jaunie? Par 400 EUR? Nu, lai mēģina. Jaunībā jau var pārtikt no svaiga gaisa un mīlestības. Ā, un vēl šādas tādas misijas var nākt talkā.
tad kā tur ir - par maz vai par daudz! Galīgā trubā šī valsts!
@skolotāja Pievienojos. Ar "B" kursiem skolotāju tālakizglītošanai šoreiz neizdosies uzlikt ielāpu.
Tad ziņo, ka pārāk daudz, tad atkal trūkst, kā tad īsti ir?!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.