Lietotājvārds
Parole
Lekcijas jau galvenais!!! Par vienu lekciju attiecīgam cilvēkam samaksās Eiropas cienīgu naudiņu! Tā ka skolotāji- nejaucieties un nedariet citu personu darbiņu, lai kā gribētos atkal brīvajā laikā sagatavot kādu lekciju un parunāt! "Pārlieka centība aptumšo prātu"!
ar lekcijām 12.04.2014. 16:28:33
nekas nenotiks, vajadzīgi konkrēti rīcības pasākumi!
arī no skolas 11.04.2014. 18:33:22
Vai ar šo jautājumu nebūtu laiks kārtīgi sākt nodarboties mūsu čaklajai policijai?
Vispār jau viņi brauc uz skolām, kuras atzīst problemātikas aktualitāti un uzskata, ka viņu skolēniem un pedagogiem vajadzētu zināt par šo globālo sērgu, kas arī mūs, latviešus, ir skāris. Manuprāt, tas ir lieliski, ka ir iespēja šādas vieslekcijas organizēt skolās un arī izrādīt kādu vizuālo materiālu ekspozīcijas veidā. Dzirdēju ļoti labas atsauksmes jau no Ulbrokas vidusskolas. Tā kā malači.
Lekcijas, protams, ir piemērotākais veids, kā jaunieši kaut ko iemācās, kā veidojas viņu kritiskā domāšana, attīstās dzīves prasmes.
un ko tad viņi tur tādu var pastāstīt? tikai atkal lieki traucēs stundu darbam...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.