Lietotājvārds
Parole
Jā, diemžēl...var cepties vai lekt uz ecešām, nevar uzturēt lielās skolas, pa tukšo, kurās vairs nav bērnu. Nu nebūs mūsdienās klases ar 30.bērniem. Elektrība, siltums...tas viss maksā traku naudu...kapitālisms.
Bet vai kāds ir iedziļinājies raksta tekstā, vai tikai izlasīts ir virsraksts. Kur ir ekonomija, ja paliek visas skolas ēkas? Kāda būs darba kvalitāte ja klasēs būs 30 bērni? Ja visās skolās būs sākumskolas klases, kura skola spēs uzņemt pie sevis pamatskolas bērnus ja jau pašiem klases būs nokompletētas. Šī shēma nav līdz galam izdomāta, tas izskatās pēc tāda kombināta varianta, ka vienā skolā ražos entās klases sākumskolas bērnus, tad entās klases pamatskolas bērnus un tie kas izturēs konkursu ies ķipa preztižā ģimnāzijā, bet tiem kas eksāmenu nenokārtos varēs iet tālāk no pilsētas skolu, kur būs gan neklātiene, vakarskola un bērni ar īpašām vajadzībām.
Kādi citi, kur mācīsies vēl? Visi pilsētas bērni mācīsies gan sākumskolā, gan pamatskolā un vidusskolas vecumā varēs izvēlēties - Kuldīgas ģimnāzija vai vidusskola, vai arodskola. Tas ir jādara, jo bieži vien skolā nespēj nokomplektēt vidusskolas klases, nesanāk divas, dažādu virzienu, saliek vienā klasē kopā. Līdz ar to skolas varēs nodrošināt lielāku novirzienu izvēli, nevis attaisnoties ar to, ka trūkst skolotāju. Un spējīgākie varēs doties uz Kuldīgas ģimnāziju, tā, manuprāt, ir lieliska izvēle, jo nav jēgas, ja pilsētā ir KAUT KĀDA ģimnāzija, kura nenes ne savu prestižu, ne līmeni. Noslogojums mazāks, nekā citās pilsētas skolās, rezultāti arī nav tie labākie un citu skolu bērni "ēd " ārā ar konkursu, olimpiāžu rezultātiem. Beidzot tad visu saliks pa vietām. Kāda tur vēl diskusija ar vecākiem? Tāpat mammas un tēti teiks, ka grib, lai mans bērns iet tanī vai tanī skolā, jo tā ir tepat pāri ielai vai 5 minūšu gājienā!! BET VECĀKI neaizmirstiet, ka mēs dzīvojam Kuldīgā, kur nav ĪPAŠI lieli attālumi. Nu dabūsiet pirmos 3 gadus bērnus pavadīt uz skolu, nevis pirmās pāris nedēļas, kamēr iegaumē ceļu. Tāpat arī vecāki varēs izvēlēties, kurā skolā laist bērnus, nebūs jau tikai 1 skola pilsētā. Lai izdodas šis projekts!
kuldīgā ir mana tante! LĀ-LA-LĀ-LA-LĀ! :) bet........................... ja viņa apprecēsies! viņas bērni..............................ies dāziņā!
a kur citi mācīsies?
Ir jautājums: Vai ir bijusi diskusija ar vecākiem? Kādēļ nav bijusi????
Ļoti pozitīvi,ka tiek domāts par līdzekļu taupīšanu,tikai paliek jautājums,vai ietaupītā nauda arī paliks skolās.Žēl skolotāju,kuri optimizācijas rezultātā paliks bez darba.Atkal palielināsies bezdarbnieku skaits.Tikai jācer,ka optimizētajās iestādēs mūsu bērnus paliks mācīt profesionālākie skolotāji,nevis nostrādās draugu un radu būšana.
Kāda mafija?! Salietojies? Tavi radinieki noteikti cietumā.
Vilgāle tiek mākslīgi uzturēta, 3 autobusi jau pieved bērnus, būs vēl ceturtais, jo kaimiņu skola tiks likvidēta. Dubure no Vilgāes Dambīte - Štorhas meita, Juris arī kaut kādā komitejā - mafija darbojas
žēl jau, poptams, bet šeit vismaz izskatās, ka kaut kas tiešām ir pētīts un plānots un nav aizslēgts tikai tāpēc, lai aizslēgtu...
un cilvēku paliek arvien mazāk un mazāk...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.