Lietotājvārds
Parole
Esmu pamatskolas skolniece. Ja jūs esat vecāki un jūs vēlaties savus bērnus tikumīgus un padomju ideoloģijas perfektus māciet to paši neuzkraujiet savu idiotismu skolotājiem, kuriem ir ko labāku mācīt. Ja negribat paši mācīt saviem bērniem tikumību un kristietību uzticiet viņus svētdienas skolai, nevis iesaistiet to izglītības iestādēs.Skolā ir jāmāca par dzimumu orientācijām(kas nav man skolā mācīts), matemātiku utt.,Lai paši skolēni izvēlas būt tikumīgam vai nē. Ja viņi tādi nav vainojat sevi, nevis izvēles brīvību. Man paliek skumji domājot par to cik daudz homofobu un neizglītotu cilvēku Latvijā.
Petīciju PAR grozījumiem var parakstīt portālā www.musuberni.lv
Ja kāds uztraucas par totalitārismu, tad manuprāt pastāv skolēnu un vecāku totalitārisms pret skolotājiem.
Šis viss sākās tikai tāpēc, ka Papardes Zieds skolās izdalīja bukletus kuros bija pieminēts, ka homoseksualitāte pastāv, un diemžēl mūsu valstī ir daudz homofobu, tādēļ viss šis notika. Priecājos, ka liela daļa tomēr ir inteliģenti un balsoja pret.
Runa, protams, nav par tādu lietu mācīšanu neatbilstoša vecuma skolēniem, bet man, katrā ziņā, ar to nekad nav bijušas problēmas.
Nesaprotu tos, kas ir PAR izmaiņām! Lai, beidzot skolu, jaunieši nezina, no kurienes bērni rodas? Padomājiet taču ar galvu, neko tik traku nevienam arī nemāca. Tikai pašsaprotamas lietas, kuras izglītotam cilvēkam ir jāzina. Pilnīgi muļķīgi.
Dīvaina šī jezga. Padomājiet vēlreiz. Un tad rodas interesanti secinājumi.
Mīlēt ir labi,bet vajadzētu arī sākt domāt. Šie paredzētie grozījumi ir atgriešanās pie totalitāra režīma, nevis rūpes par bērniem.
Vai nav vēl kāda petīcija, kur būtu jāparakstās par ATBALSTU grozījumiem?
Domugrupa "Cenzūrai nē" laikam nesaprot, ka arī vecāki saviem bērniem uzliek cenzūru daudzos jautājumos, jo negrib, lai viņu bērni nonāk sliktās kompānijās, nodarbojas ar lietām, kas var būt bīstamas viņu veselībai. Uzskatu, ka tas, ko prasa Jūlija Stepaņenko ir katra normāli domājoša cilvēka viedoklis, lai saglabātu veselu mūsu sabiedrību.
3 bērnu Tēvs 22.04.2015. 10:47:11
Esmu "PAR" grozījumiem. JO MĪLU SAVUS BĒRNUS.
Es arī parakstīju. Lai parakstītos petīcija nav nekur jāielogojas utt., viss ir pavisam vienkārši, tikai jāieraksta vārds uzvārds, meils. Vecāki, skolēni, visi pārējie - paudiet savu balsi!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.