Lietotājvārds
Parole
Šodien izlasīju : "Vairākas izmaiņas skars gan pamatskolas, gan vidējās izglītības posmu: paredzēts samazināt mācību priekšmetu skaitu (pašreizējie 27 esot pārāk daudz), atvēlot vairāk laika dziļākai tematu apguvei, nodrošināt lielāku skolu autonomiju satura piedāvājumā un organizācijā, bet 9. klases beigās paredzēt pārbaudījumus vispārējo pamata kompetenču apguvei." Varbūt "e-klasē" kāds var paskaidrot, kas slēpjas aiz vārdiem "mācību priekšmetu samazināšana"??
+50 skolotāja 22.03.2017. 12:26:35
Ja pašvaldības piekritīs pildīt Šadurska prasības (pilsētās vidusskolas 2 paralēlās klases, katrā vismaz 25 skolēni; lauku rajonos - viena vidusskolas klase ar 15 izglītojamiem; maksimāli jāsamazina speciālo skolu skaits, integrējot bērnus ar speciālām vajadzībām vispārizglītojošo skolu klasēs u.tml.), tad pirmspensijas vecuma +50 skolotājas būs pirmās, kurām vajadzēs apugūt jaunas prasmes un iemaņas, jādomā par skolotāju pārprofilēšanos. Vai tiešām kasiera vieta MAXIMĀ būs vienīgais reālais IZM piedāvājums?
Tā ir, izmācamies, apgūstam zināšanas un tad pielietojam tās darbā, praksē. Diemžēl lielākā daļa neapzinās, cik strauji mūsdienās gandrīz viss attīstās un mainās.
Novērotājs 22.03.2017. 12:10:23
Jā, mūžizglītība Latvijā vispār nav pārāk aktuāla. Cilvēki izmācījās savus diplomus, bet tālāk praktiski neattīstās.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.