PIESLĒDZIES E-KLASEI

Trešdiena, 2024. gada 28. februāris

Justs, Skaidra, Skaidrīte

Dziesmu rakstīšanas meistarklase kopā ar Agnesi Rakovsku
Dziesmu rakstīšanas meistarklase kopā ar Agnesi Rakovsku
Foto: Zvaigznājs
Agnese Rozniece, plašāk pazīstama kā Agnese Rakovska, jau vairākus gadus savas zināšanas par populāro mūzikas radīšanu nodod tālāk. Šogad Agneses radītā platforma “Zvaigznājs” ir sākusi sociālo darbību. Tās mērķis ir mazināt atstumtību un stigmatizāciju jauniešu vidū, izmantojot dažādas mūzikas - mākslas metodes.

Piedāvājam unikālu meistarklasi kopā ar Agnesi Rakovsku ZOOM platformā, ko var izmantot visa klase vienlaicīgi. Tā ir iespēja ikvienam pilnveidot savas radošās spējas, saņemt atgriezenisko saiti par savu darbu un uzzināt jaunas metodes sava talanta izpausmei. Nodarbības veicina komunikāciajs spējas jauniešu vidū.

“Mūzika ir universāla valoda, kas vieno visatšķirīgākos cilvēkus. Mūzika uzlabo savstarpējo attiecības arī tad, ja nekļūstam par skatuves mākslniekiem. Svarīgi apzināties savu balsi un varēt ieklausīties - tās ir spējas, kas pozitīvi ietekmē cilvēka pašapziņu,” pauž Rozniece. 

2022. gadā “Zvaigznāja” komanda plāno organizēt dažāda veida meistarklases un pasākumus jauniešiem visā Latvijā, īpaši uzmanību pievēršot tiem jauniešiem, kuriem ir ierobežots iespējas iekļauties sabiedrībā ekonomiski-sociālu, funkcionālu traucējumu un citu ierobežojumu dēļ. Šajā decembrī kopā ar jauniešiem ir paveikts projekts - dziesmas “Zvaigznāja Ziemassvētki”  ieraksts, šādi iedvesmojot arī citus jauniešus noticēt savām radošajām spējām.

 

Plašāka informācija ŠEIT.

Reklāmraksts