Ģeogrāfijas skolotājs Vangs Bomings (Wang Boming) saviem 60 skolēniem ģeogrāfijas mācību stundā četru minūšu laikā bez grūtībām uzzīmē pasaules karti uz klases tāfeles. Skolotājs ne tikai pārsteidz skolēnus ar savām neparastajām spējām, bet arī sniedz jaunu informāciju - viņš stāsta par katru valsti, kuru zīmē.

Audzēkņi par skolotāju ir sajūsmā, sakot, ka iepriekš ģeogrāfija viņiem šķitusi neinteresants mācību priekšmets. Kāda skolniece pēc mācību stundas atzinusi: “Es agrāk domāju, ka ģeogrāfija bija nedaudz garlaicīga, bet, kad Vangs uzzīmēja karti, tas mācību stundu padarīja dzīvīgāku. Sekojot līdzi Vanga zīmēšanas procesam, bija tāda sajūta, ka ceļoju apkārt pasaulei. Viņš parādīja, cik interesanta var būt ģeogrāfija!”

Vangs Bomings atzīst, ka savas prasmes ieguvis ilgstoša darba rezultātā, raksta portāls Apollo.lv. Viņš pavadījis daudz laika, zīmējot pasaules kartes, lai tās būtu pēc iespējas precīzākas. Skolotājs uzskata, ka kartes zīmēšana ir veids, kā veiksmīgi pievērst skolēnu uzmanību mācību stundai.